SON DAKİKA

AKP’Lİ BAŞKAN UYSAL’IN DANIŞMANINDAN 31 MART ÖNCESİ SİLAHLI PROVOKASYON!

Seçimlere günler kala WhatsApp mesaj uygulamasından silah fotoğrafları paylaşan AKP’li Mevlüt Uysal’ın Başdanışmanı İbrahim Uçar, fotoğrafın üstüne de “Toprağın altında paslanmasın” yazdı.

Bu haber 29 Mart 2019 - 16:14 'de eklendi.

Seçim meydanlarında son mitingler yapılırken, şu an İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı olan Mevlüt Uysal’ın Başdanışmanı İbrahim Uçar, skandal bir paylaşımda bulundu. Seçimlere günler kala WhatsApp mesaj uygulamasından silah fotoğrafları paylaşan AKP’li Uysal’ın Başdanışmanı Uçar, fotoğrafın üstüne de “Toprağın altında paslanmasın” diye yazdı.

Oda Tv’den Fethi Yılmaz’ın haberine göre şu an İBB Başkanı olan, 31 Mart yerel seçimlerinde de AKP’nin Büyükçekmece Belediye Başkan adayı olan Mevlüt Uysal’ın danışmanı İbrahim Uçar’a telefonla ulaşarak, “yaptığı paylaşımla ne mesajı vermek istediğini” soruldu. İbrahim Uçar, verdiği yanıtta, “Ne arıyorsunuz altında siz bunun? Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz? Ben seçimde aday mıyım, değilim. Benim paylaşımımdan sana ne. Seçimle ne alakası var? Bu resim benim bir arkadaşımın” şeklinde yanıt verdi.

İşte İbrahim Uçar’ın o paylaşımı:

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!