SON DAKİKA

Abdulkadir Selvi: Akıncı Üssü’nde başka görüntüler de var

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, 15 Temmuz’un aydınlatılabilmesi için, Genelkurmay Karargâhı’ndaki ilişkiler ile 15 Temmuz

Bu haber 18 Ekim 2017 - 12:56 'de eklendi.
Abone ol

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, 15 Temmuz’un aydınlatılabilmesi için, Genelkurmay Karargâhı’ndaki ilişkiler ile 15 Temmuz gecesi Akıncı Üssü’nde yaşananların ortaya çıkarılması gerekiyor” ifadesinde bulundu.

Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi, Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) içindeki cunta yapılanması tarafından 15 Temmuz 2016’da düzenlenen darbe girişiminde Genelkurmay Başkanı Org. Hulusi Akar ile Dönemin Hava Kuvvetleri Komutanı Org. Abidin Ünal’ın Akıncı Üssü’ndeki görüntüleri ortaya çıktı.

Selvi, yayınlanan görüntülerde Abidin Paşa’nın kelepeçelenmediği ve gözünün kapatılmadığına dikkat çekerek “Darbecilerle işbirliği yaptı gibi bir imada bulunmak istemiyorum. Sadece başka görüntüler olduğunu paylaşmak istedim. 15 Temmuz’un aydınlatılabilmesi için, Genelkurmay Karargâhı’ndaki ilişkiler ile 15 Temmuz gecesi Akıncı Üssü’nde yaşananların ortaya çıkarılması gerekiyor” ifadesinde bulundu.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Selvi, yazısında “Abidin Paşa’nın görüntülerini aktarırken; kelepçelenmedi, gözü kapatılıp başına bandana geçirilmedi diye darbecilerle işbirliği yaptı gibi bir imada bulunmak istemiyorum. Sadece başka görüntüler olduğunu paylaşmak istedim” dedi.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!