hulusi akar

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberindeki komutanlarla Suriye sınırında incelemelerde bulundu.
25.12.2022
Bakan Akar ve Komutanlar, Suriye Sınırında için yorumlar kapalı
3
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Yunan uçaklarının Türk hava sahasını ihlal ettiğini açıkladı.
14.06.2022
”Yunan Uçakları, 3 Noktada Hava Sahamızı İhlal Etti” için yorumlar kapalı
36
Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde teröristler tarafından yerleştirilen EYP'nin patlaması sonucu yaralanan 1 asker hastanede şehit oldu.
01.05.2022
Türkiye Kan Ağlıyor! Pençe-Kilit Operasyonunda Yaralanan 1 Askerimiz Şehit Oldu için yorumlar kapalı
4
Tarihimize altın harflerle yazdığımız ve yüz binlerce vatan evladını şehit verdiğimiz Çanakkale Zaferi'nin 107'nci yıl dönümü bugün törenlerle kutlanıyor. Kutlamalar, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın katıldığı törenle 253 bin şehit adına üzerine 'Çanakkale geçilmez' yazan altın madalyanın Türk Bayrağı'na takılarak göndere çekilmesiyle başladı.
18.03.2022
Çanakkale Zaferi’nin 107. Yıl Dönümü: Altın Madalyalı Türk Bayrağı, 253 Bin Şehit Adına Göndere Çekildi için yorumlar kapalı
42
Mustafa Kemal Atatürk'ün Kara Harp Okulu'na girişinin 123'üncü yıl dönümü, Milli Savunma Bakanı Akar ve Türk Silahlı Kuvvetleri komuta kademesinin katıldığı törenle kutlandı.
13.03.2022
Atatürk’ün Kara Harp Okulu’na Girişinin 123’üncü Yılı Kutlu Olsun için yorumlar kapalı
35
Dünyanın önde gelen dergilerinden Foreign Policy, ABD-Türkiye-NATO üçgeninde dikkat çeken bir analiz hazırladı.
22.10.2021
Foreign Policy’den Çarpıcı Türkiye Analizi: Anlaşması En Kolay Türk Yetkili Hulusi Akar için yorumlar kapalı
0
CHP 24. Dönem Milletvekili Ali Özgündüz, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül arasında bir görüşme gerçekleştiğini ve bu görüşmede sistem değişikliği konusunun gündeme geldiğini öne sürdü. Özgündüz, "Erdoğan, Hulusi Akar'ın evinde Gül ile görüşüp parlamenter sisteme dönüş teklif etti!" dedi.
23.09.2021
Özgündüz’den Bomba İddia: ‘Erdoğan, Hulusi Akar’ın Evinde Gül ile Gizlice Görüştü’ için yorumlar kapalı
11
Korkusuz yazarı Ahmet Takan, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığına yeniden aday olmaması halinde yerine düşünülen ismin Hulusi Akar olduğunu söyledi.
21.09.2021
‘Erdoğan’ın Yerine Düşündüğü Cumhurbaşkanı Adayı Hulusi Akar!’ için yorumlar kapalı
4
Korkusuz yazarı Ahmet Takan, bugünkü yazısında çarpıcı iddialarda bulundu. Abdullah Gül ve Hulusi Akar'ın gizlice görüştüğünü söyleyen Takan, "Yemekli, çaylı kahveli çok özel toplantılarında plan üzerine planlar yapılıyor" dedi.
26.08.2021
Korkusuz Yazarı Takan’dan Bomba İddia: “Abdullah Gül ve Hulusi Akar Gizlice Görüşüyor!” için yorumlar kapalı
1
Gazeteci yazar Menduh Bayraktaroğlu son konuşmasında bomba bir iddiada bulundu. Bayraktaroğlu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bütün yetkilerini Hulusi Akar’a devrettiğini ileri sürdü.
17.08.2021
Eski Başbakan Danışmanı’ndan Bomba İddia: ‘Erdoğan, Bütün Yetkilerini Hulusi Akar’a Devretti’ için yorumlar kapalı
16
Mavi Vatan 2021 tatbikatında sıcak gelişmeler yaşanıyor. Yunan medyası, donanmanın Türk tatbikat bölgesine savaş gemilerini yolladığını duyurdu. Doğu Akdeniz'de provokasyonu dış politika haline getiren Yunanistan'da medya, bir sonraki adımın ne olabileceğini yazarken haddini aşan iddialara bulundu.
02.03.2021
Yunanistan Savaş Gemisi Gönderdi! ‘Türk Topraklarının Tamamını Vurabiliriz’ için yorumlar kapalı
13
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, resmi ziyaretlerde bulunmak üzere gittiği Özbekistan'da, "Her alanda ilişkilerimizi geliştirmek için gayret gösteriyoruz. Bunun içinde ticaret, ekonomi, sosyal, siyasi ilişkilerle tabii ki askeri ilişkiler de yer alıyor. Bu ilişkilerde çok ciddi gelişmeler sağladık" dedi. İki ülke arasında askeri ve mali işbirliği anlaşması imzalandı
28.10.2020
TÜRKİYE İLE ÖZBEKİSTAN ARASINDA ASKERİ VE MALİ İŞBİRLİĞİ ANLAŞMASI için yorumlar kapalı
2