SON DAKİKA

Yıldırım’dan YAŞ’ta bir ilk

Yıldırım, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “15 Temmuz 2016 günü milletimizin gösterdiği diriliş ruhu kanıtlamıştır ki bu millet istiklalinden ve istikbalinden asla vazgeçmeyecek.

Bu haber 02 Ağustos 2017 - 14:32 'de eklendi.

Yıldırım, konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “15 Temmuz 2016 günü milletimizin gösterdiği diriliş ruhu kanıtlamıştır ki bu millet istiklalinden ve istikbalinden asla vazgeçmeyecek. 15 Temmuz’da milli irade adeta tecessüm ederek demokrasiye ve ülkesinin bağımsızlığına sahip çıkmıştır. Krizlerle boğuşan bölgemizde milletimizin işte bu azmi ve iradesi sayesinde ülkemiz bir istikrar adası olarak varlığını sürdürmektedir. Bugün gerçekleştirdiğimiz Yüksek Askeri Şura toplantısının ülkemize, milletimize, Türk Silahlı Kuvvetlerimize hayırlı olmasını diliyorum.”

Yüksek Askeri Şura @TC_Basbakan’ımız Binali Yıldırım Başkanlığı’nda Çankaya Köşkü’nde toplandı. pic.twitter.com/qlnKnbcYCT

— Mevlüt Çavuşoğlu (@MevlutCavusoglu) August 2, 2017

​YAŞ’a başkanlık eden başbakanların konuşmaları bugüne dek basınla paylaşılmazdı, Yıldırım’ın konuşması bu anlamda bir ilk olma özelliği taşıyor.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!