Binali Yıldırım

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve 'son başbakan' Binali Yıldırım, Türk Konseyi'nde 'aksakallı' sıfatıyla Türkiye'yi temsil edecek.
13.11.2021
Binali Yıldırım Türkiye’nin Aksakalı Oldu için yorumlar kapalı
1
Sedat Peker'in tweetlerini paylaşan gazeteci Erk Acarer'in hesabından yeni paylaşımlar yapıldı...
27.09.2021
Sedat Peker’den Binali Yıldırım ve Oğlu Hakkında Bomba İddialar için yorumlar kapalı
38
Sedat Peker, eski başbakanlardan Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım'ın kendisine açtığı davaya ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.
22.09.2021
Peker’den Binali Yıldırım’ın Oğlu Hakkında Flaş İddialar! için yorumlar kapalı
15
Restorasyon sonrası açılışını AKP Genel Başkan Vekili ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın yaptığı Karşıyaka Öğretmenler Lokali'nde hırsızlık olayı yaşandı.
17.08.2021
Açılışını Binali Yıldırım’ın Yaptığı Karşıyaka Öğretmenler Lokali’ndeki Atatürk Tabloları Çalındı için yorumlar kapalı
4
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi, akademik ve idari personeline Kurban bayramının 1. günü Erzincan'a gelecek olan Binali Yıldırım ve Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu için "Karşılamaya gelin" mesajı attı.
18.07.2021
Üniversiteden Akademik ve İdari Personele ‘Binali Yıldırım’ı Karşılamaya Gelin’ Mesajı için yorumlar kapalı
1
Ulaştırma Bakanlığı’na bağlı PTT’nin, personelsiz posta teslimine olanak sağlayan ve tanesi 20-25 bin lira olan kargomatlar için milyonlarca dolar ödediği ortaya çıktı.
02.07.2021
PTT’nin Binali Yıldırım’ın Başdanışmanının Oğluna Milyonlarca Dolar Ödediği Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
1
AKP'li Binali Yıldırım’ın 150 milyon avroluk 'gizli servetinin' olduğu belirtiliyordu. CHP’li Hüsnü Bozkurt, Yıldırım'ın servetin 26 milyar dolara çıktığı iddiasını gündeme getirdi.
15.06.2021
Eski CHP’li Vekil Bozkurt’tan Flaş İddia: ”Binali Yıldırım’ın Serveti Koç ve Sabancı’yı Geride Bıraktı!” için yorumlar kapalı
0
Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda eski başbakan AKP'li Binali Yıldırım'ı hedef aldı.
31.05.2021
Sedat Peker’den Binali Yıldırım ve Erkam Yıldırım’ı Köşeye Sıkıştıracak Paylaşım! için yorumlar kapalı
39
Gazeteci İsmail Saymaz, Binali Yıldırım’ın oğlu Erkan Yıldırım’ın resmi görevle gittiği Venezuela ziyaretinden fotoğrafları paylaştı.
23.05.2021
Sedat Peker’den Binali Yıldırım’ın Oğlu Hakkında Flaş İddia! Venezuela’daki Fotoğrafları Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
72
Binali Yıldırım'ın eşi Semiha Yıldırım'ın yeğeni Ender Haberdar’ın, AKP’li Sancaktepe Belediyesi’den 37 milyon TL'lik bir ihale aldığı ortaya çıktı.
08.10.2020
AKP’Lİ BELEDİYEDEN BİNALİ YILDIRIM’IN EŞİ SEMİHA YILDIRIM’IN YEĞENİNE 37 MİLYON TL’LİK İHALE için yorumlar kapalı
16
Atatürk Havalimanı’nda bir gecede yeri değiştirilen ve 2 milyar dolarlık iki pistin ortasında yapımına karar verilen hastane projesinin mevzuata aykırı olduğu ortaya çıktı. 2012 yılında Türkiye’nin taraf olduğu uluslararası sözleşmelere dayanılarak dönemin Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım imzasıyla yayınlanan genelgede, piste yakın bölgede insanların toplu halde bulundukları hastane, okul gibi binaların...
15.04.2020
ATATÜRK HAVALİMANI’NA YAPILAN PANDEMİ HASTANESİ MEVUZATA AYKIRI MI? için yorumlar kapalı
1
Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım’ın yeğeni Ender Haberdar'ın, Sancaktepe Belediyesi’nden 330 milyonluk ihale aldığı iddia edildi.
27.12.2019
AKP’Lİ BELEDİYE YILDIRIM’IN EŞİNİN ‘YEĞENİNE’ ÇALIŞMIŞ için yorumlar kapalı
9