SON DAKİKA

Yeniçağ yazarı: ‘MHP’li yönetici anket şirketinin sahibini

Yeniçağ gazetesi yazarı Ahmet Takan, bugün yayınlanan ‘MHP anketçileri tehdit ediyor…’ başlıklı yazısında iddiayı gündeme

Bu haber 19 Ocak 2018 - 2:48 'de eklendi. 62

Yeniçağ gazetesi yazarı Ahmet Takan, bugün yayınlanan ‘MHP anketçileri tehdit ediyor…’ başlıklı yazısında iddiayı gündeme getirdi.

Takan’ın yazısından başlıklar şöyle;

“Anahtarları saraya teslim edilen Doktor Devlet Bahçeli’nin MHP’si sadece Cumhurbaşkanlığı ve bilumum seçimler için AKP ile ittifaka girmedi. Korku imparatorluğunun da yavru ortağı oldu MHP..”

“MHP’den bir üst düzey yönetici, bir anket şirketinin yöneticisini arayarak tehditler savurmuş”

‘Yaptıkları ölçümler ile ‘MHP-AKP ittifakı 50 artı 1 etmez’, ‘AKP-MHP ittifakı iktidarın Kürt oylarını kaçırır’, ‘MHP barajın çok altında’, ‘AKP yüzde 40’ı geçemiyor’ diyorlardı. Farkında mısınız?.. Son günlerde sesleri bıçak gibi kesildi!.. Korku imparatorluğunun da yancılığına soyunan MHP’den bir üst düzey yönetici, bir anket şirketinin yöneticisini arayarak tehditler savurmuş. MHP’li görevli bir de ‘Bu anketleri yayınlamaya devam edersen hapse dahi girersin’ demiş. Bu tehdidin ardından adamcağız sahada çalışacak anketör bulmakta bile zorluk çekiyor. Var olan çalışanları bile sahaya inmekten korkar hale gelmiş.”

Takan, yazısının ilgili bölümünde, “Adamı bir dakikada ‘FETÖ’cü, PKK’lı yapıverirler. Söz konusu ittifaksa gerisi teferruat değil mi?” ifadelerine de yer verdi.

Parlamentohaber.com | Korku yok!

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın