devlet bahçeli

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile TBMM'nin 102. kuruluş yıldönümü törenlerle kutlanıyor. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçmiş yıllardaki alışkanlığını sürdürerek yine Anıtkabir'deki törene katılmadı.
23.04.2022
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 23 Nisan’da Anıtkabir’e Yine Gitmedi için yorumlar kapalı
48
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Akit gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak'ın akraba olduğu ortaya çıktı.
07.02.2022
Abdurrahman Dilipak ile Devlet Bahçeli’nin Akraba Olduğu Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
46
Ateizm Derneği'nden yapılan açıklamada Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında suç duyurusunda bulunduğu belirtildi.
16.09.2021
Ali Erbaş ve Devlet Bahçeli Hakkında Suç Duyurusu için yorumlar kapalı
7
Habertürk yazarı Muharrem Sarıkaya, AK Parti ve MHP'nin üzerinde çalıştığı seçim kanunu çalışmalarıyla ilgili edindiği bilgiyi aktardı. Sarıkaya, yüzde 7 olarak kararlaştırılan barajın revize edildiğini ve yüzde 5'e düşürüldüğünü söyledi.
31.08.2021
Habertürk Yazarı Sarıkaya: ‘Seçim Barajının Yüzde 5 Olması Konusunda Uzlaşı Sağlandı’ için yorumlar kapalı
2
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine getirilen Derya Yanık'ın FETÖ'ye övgüler dizdiği, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Devlet Bahçeli'yi kızdıracak mesajlarının ardından Adnan Oktar'la da irtibatı ortaya çıktı. 
22.04.2021
Yeni Bakan Derya Yanık, Adnan Oktar’ın İftar Yemeğine Katılmış için yorumlar kapalı
171
Siyasete dönüp dönmeyeceğine yönelik çeşitli iddialar bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, en geç pazar günü parti genel merkezinde olacağı öne sürüldü.
10.10.2019
DEVLET BAHÇELİ’NİN SAĞLIK DURUMUNDA FLAŞ GELİŞME için yorumlar kapalı
0
İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı, çoğunluğu MHP il ve ilçe yöneticilerinden oluşan 120 kişinin partilerinden istifa ederek İYİ Parti'ye geçtiğini duyurdu.
17.09.2019
MHP’DE TOPLU İSTİFA için yorumlar kapalı
3
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Suriye'de 30-35 km. derinlikte kurulacak bir güvenli bölge, yalnızca Türkiye'yi değil bölgeyi de güvenceye kavuşturacaktır. Güvenli bölge, PKK-YPG'nin güvenliğini değil Türkiye'nin güvenliğini muhafaza etmelidir" dedi.
08.08.2019
BAHÇELİ’DEN GÜVENLİ BÖLGE AÇIKLAMASI: HEDEF TÜRKİYE’DİR, TÜRK MİLLETİDİR, TÜRK VATANIDIR için yorumlar kapalı
1
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin basın danışmanı Yıldıray Çiçek, Bahçeli hakkında sosyal medya hesabından paylaşım yapan İYİ Parti Kurucu üyesi Davut Sevinç'e MHP'li Ahmet Kazanç tarafından zorla özür diletildiği anın görüntülerini sosyal medyada paylaştı.
30.07.2019
İYİ PARTİ’Lİ SEVİNÇ’E MHP’Lİ KAZANÇ TARAFINDAN ZORLA ÖZÜR DİLETTİRİLDİ için yorumlar kapalı
6
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 31 Mart seçimlerinin ardından göreve gelen belediye başkanlarına yönelik '3T' adını verdiği 'teşekkür, takdir ve tebrik' konulu ziyaretlerine bu hafta sonu da devam edecek.
17.07.2019
BAHÇELİ’DEN ‘3T’ GEZİSİ için yorumlar kapalı
0
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün bir görüşme gerçekleştirecek.
24.06.2019
BAKAN AKAR PARTİ LİDERLERİYLE BİR ARAYA GELECEK için yorumlar kapalı
1
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli muhtarla buluşma toplantısında konuştu. "Şu anda dünyanın gizli gündemi İstanbul seçimidir" diyen Bahçeli, S-400 konusuna ilişkin de "Türkiye NATO üyeliği başta olmak üzere tüm uluslararası oluşumları derhal sorgulamalıdır" ifadelerini kullandı.
15.06.2019
‘MİTİL HER YERE SERİLMİŞTİR ÜÇ HİLAL İSTANBUL’UN HER YANINDADIR’ için yorumlar kapalı
0