SON DAKİKA

Yeni Şafak, Şaban Dişli istifasını böyle gördü: Vekillikten de

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Şaban Dişli’nin istifasını bugünkü birinci sayfasına taşıyan

Bu haber 20 Ekim 2017 - 12:27 'de eklendi.
Abone ol

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan’ın Başdanışmanı Şaban Dişli’nin istifasını bugünkü birinci sayfasına taşıyan havuz medyası gazetesi Yeni Şafak “Vekillikten de istifa etsin” başlığına yer vermesi dikkat çekti.

Yeni Şafak’ı haberinde, “Hakkındaki yolsuzluk iddiaları ayyuka çıkan Dişli, 15 Temmuz’un kritik isimlerden Tümgeneral Dişli’nin kardeşi. Dişli’nin şimdi de vekilliği bırakması bekleniyor. Partide birçok kişinin Dişli’nin Genel Başkan Danışmanlığı’ndan istifasını yeterli görmediği ve hem AK Parti’den hem de milletvekilliğinden istifa etmesi gerektiğini dile getirdi” İfadeleri yer aldı.

AKP Genel Başkan Başdanışmanlığına kısa süre önce atanan Sakarya Milletvekili Şaban Dişli bu görevinden istifa etti. Dişli, istifa dilekçesinde şu ifadeleri kullandı:

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

“Bu şerefli göreve atanmamın ardından, gerek basın, gerek sosyal medya, gerekse parti içinden birçok arkadaşımın yorumları beni son derece rahatsız etti. Etmeye de devam ediyor. Partime ve Sayın Genel Başkanım Recep Tayyip Erdoğan’a her zaman hangi makam ve mevkide olursa hizmet etmeyi bir onur olarak kabul ediyorum. Partimi ve Sayın Genel Başkanım Recep Tayyip Erdoğan’ı haksız yere daha fazla yıpratmamayı teminen bu kutlu görevden istifa ettim.”

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!