SON DAKİKA

UŞAK’TA SKANDAL GÖRÜNTÜLER!

İYİ Parti’nin resmi olmayan sonuçlara göre seçimi 1700 oy fark ile kaybettiği ve oyların yeniden sayılması için itirazda bulunduğu Uşak’ta seçim gecesine ait skandal bir görüntü ortaya çıktı.

Bu haber 04 Nisan 2019 - 16:01 'de eklendi.

31 Mart yerel seçimlerinin en çekişmeli geçtiği yerlerden Uşak’ta İYİ Parti bugün itibariyle İl Seçim Kurulu’na itirazda bulunacak.

İYİ Parti Uşak İl Başkanı Naci Yıldırım, ‘’ Adana milletvekilimiz İsmail Koncuk, Sakarya milletvekilimiz Ümit Dikbayır ve Konya milletvekilimiz Ümit Dikbayır bugün ilimize gelecekler. İl Seçim Kuruluna itirazda bulunacağız ve ardından bir basın toplantısı düzenleyeceğiz. ‘’ dedi.

OYLAR YENİDEN SAYILIRSA FARKLA KAZANIRIZ

Uşak’ta AKP ile aralarındaki farkın 1700 olduğunu belirten İYİ Parti İl Başkanı Yıldırım, ‘’ Buna karşılık geçersiz sayılan 4 bin civarında bir oy var. Sandıkta görevli memurlar AKP’nin memuru gibi davrandılar. Geçersiz sayılan oyların çoğunluğu bize ait. Eğer oylar yeniden sayılırsa Uşak Belediyesi’ni farkla kazanırız ‘’ dedi.

UŞAK ADLİYESİ’NDE SKANDAL GÖRÜNTÜ

Diğer taraftan Uşak’ta seçim gecesine ait skandal bir görüntü ortaya çıktı. Bir sandıkta görevli memur olduğu tahmin edilen bir kişi, Adliye’de oy çuvalını açarken ve yere koyduğu evraklarla görülüyor.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!