SON DAKİKA

Ülkü Ocağı’nda kalaşnikofla Kerkük fotoğrafı

MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli’nin “Hazır bekleyen 5 bin ülkücü” sözlerinin tartışması sürereken İstanbul Ülkü Ocağı İl

Bu haber 30 Eylül 2017 - 16:13 'de eklendi.

MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli’nin “Hazır bekleyen 5 bin ülkücü” sözlerinin tartışması sürereken İstanbul Ülkü Ocağı İl Başkan Yardımcısı Deniz Güzelay’ın paylaştığı fotoğraf dikkat çekti. Kağıthane Ülkü Ocağı Başkanı elinde kalaşnikofla poz verdi

IKBY’de Barzani’nin bağımsızlık referandumu, Kuzey Irak’a askeri müdahale tartışmalarını başlattı. Askeri müdahale tartışmaları sürerken MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli “En az beş bin ülkücü gönüllü, başta Kerkük olmak üzere, Türkmenlerin yaşadığı Türk kentlerindeki varlık, birlik ve dirlik mücadelesine katılmak üzere hazır beklemektedir.” açıklamasını yapmıştı.

Semih Yalçın:Türkmenlerin umudunu diri tutma gayesi yatmaktadır

Bahçeli’nin bu açıklaması büyük yankı uyandırdı. Bahçeli’nin sözlerine açıklık getiren MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, “Türkmenlerin umudunu diri tutma gayesi yatmaktadır” dedi.

Kamuoyunda “Hazır bekleyen 5 bin ülkücü” tartışması sürerken İstanbul Ülkü Ocağı İl Başkan Yardımcısı Deniz Güzelay’ın paylaştığı fotoğraf dikkat çekti.

Ülkü Ocağı’nda kalaşnikoflu fotoğraf

Güzelay’ın paylaştığı fotoğrafta elinde otomatik bir silah ve yanında Kağıthane elinde Kaleşnikof olan Kağıthane Ülkü Ocakları Başkanı Engin Kayacık görünüyor.

“Türklüğün yaşaması, bekasının güvenceye alınması, Türkmen yurtlarının üzerindeki kabus bulutunun dağıtılması hususunda her mihneti, her meşakkati, her çileyi göze aldığımız bilinmeli, herkes hesabını buna göre yapmalıdır”.. 5000 Ülkücü KERKÜK’e gitmek için hazırdır..”

İstanbul Ülkü Ocakları Başkan Yardımcısı Güzelay’ın bu fotoğrafı “Kerkük için hazır olan 5 bin ülkücü bunlar mı” sorusunu akıllara getirdi.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!