SON DAKİKA

TUI, İçlerinde Türkiye’nin Yer Aldığı Ülkelerle İlgili Tur İptallerini Güncelledi

İngiliz hükümetinin uluslararası seyahatlere yönelik ‘Trafik lambası’ sistemi sebebiyle yaşanan belirsizlik tur operatörlerinin iptallerini güncellemelerine sebep oluyor.

Bu haber 28 Temmuz 2021 - 1:26 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

TUI, yurtdışı seyahatlerle ilgili devam eden belirsizlik sebebiyle aralarında Türkiye’nin de yer aldığı çok sayıda ülkeye yönelik düzenleyeceği turları iptal etti.

Türkiye turları 15 Ağustos’a kadar iptal!

TUI, Türkiye’nin de aralarında yer aldığı ülkelere yönelik düzenleyeceği turları 15 Ağustos’a kadar iptal etti. Turların iptal edildiği ülkeler şöyle: Türkiye, Meksika (Cancun) Avusturya, Slovenya, Hindistan, Endonezya, Maldivler, Sri Lanka, Tanzanya, Tayland (Phuket), BAE ve ABD

TUI’den yapılan açıklamada ” Tatil programımızı ve iptalleri her üç haftada bir hükümetin güncellemeleri doğrultusunda sürekli olarak gözden geçiriyoruz. 

Atatürk'ün Katilleri

Güncellenmiş hükümet rehberliği nedeniyle veya tatil programımızı gözden geçirdikten sonra tatilleri iptal etmemiz gerekirse, müşterilerle iletişime geçeceğiz ve en az 7 gün önceden bildirimde bulunmayı hedefleyeceğiz. Bu müşteriler, tam bir nakit para iadesi talep edebilir veya rezervasyonlarını daha sonraki bir tarihe veya alternatif bir tatile kaydırabilirler” ifadeleri kullanıldı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!