SON DAKİKA

TÜGVA Genel Başkanı Eminoğlu: “Belgeleri Bu Adam Sızdırmış”

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu, gazeteci Metin Cihan’ın yayınladığı torpil listesi, özel hat ve usulsüz tahsis belgeleri hakkında yaptığı açıklamalarda bulundu.

Bu haber 13 Ekim 2021 - 18:05 'de eklendi.
Abone ol

TÜGVA Genel Başkanı Enes Eminoğlu, Cüneyt Özdemir’in canlı yayınına katılarak sorularını yanıtladı. Eminoğlu, Metin Cihan tarafından sosyal medyada paylaşılan ‘kadrolaşma listeleri’ hakkında konuştu.

”BELGELERİ SIZDIRMIŞ”

Eminoğlu, belgelerin sahte olduğunu öne sürerken, “Bu yeni kumpas operasyonunda hedef sadece TÜGVA değildir. Milli ve manevi değerlere hizmet eden tüm vakıf ve derneklerimiz hedeftedir” dedi. Eminoğlu, Metin Cihan’ın iddialarını yalanlarken “Belgeleri sızdırmış, kendine yedek yapmış ve ifşa ediyor. Yola buradan çıksak bile ne kadar sıkıntılı olduğunu görürüz” ifadelerini kullandı.

”YILLAR SONRA İFŞA EDEN ZİHNİYET”

Eminoğlu, “Yıllar sonra ifşa eden zihniyet, bunların taktiği ve uygulaması. Biz her konuda her açıklamayı yaparız. Hiçbir konudan çekinmiyoruz. Türkiye bir hukuk devletidir. Hepsine biz varız diyoruz” dedi.

”NE YAZIK Kİ HEPSİ DOĞRU”

Eski TÜGVA yöneticisi Tamer Özsoy’da iddiaları kabul etti. Sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Özsoy “Ne yazık ki hepsi doğru” dedi.

Atatürk'ün Katilleri

Özsoy’un açıklaması şu şekilde:

Geçmişte Tügva da yöneticilik yapmış biri olarak söylüyorum ne yazık ki hepsi doğru. Vatan millet Sakarya diyerek neler yapılıyor neler. Bu daha bir kısmı. Genel merkez de kurulan şirketten haberiniz var mı?

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!