SON DAKİKA

Tekirdağ’da Kadınları Videoya Çeken Yabancı Uyruklu Bir Şahıs, Tekme Tokat Dövüldü

Tekirdağ’da meydana geldiği iddia edilen olayda, bir mağazada kadınları izinsiz olarak videoya çektiği belirtilen şahıs çevredeki vatandaşlar tarafından tekme tokat dövüldü..

Bu haber 10 Mayıs 2022 - 19:48 'de eklendi. Son Güncelleme11 Mayıs 2022 - 04:19
Abone ol

Daily Trakya’nın haberine göre; Son zamanlarda ciddi tartışma konusu olan Geçici sığınmacı konusu sorun yaratmaya devam ediyor. Çeşitli illerimizde meydana gelen ve kadınların videoya çekildiği görüntülerin sosyal medyada artmasından sonra sabrı taşan vatandaşlar buna çözüm bulunamayınca kendi adalet mekanizmalarını devreye sokmaya başladı.

YABANCI UYRUKLU ŞAHIS, TEKME TOKAT DÖVÜLDÜ

Sosyal Medya’da dolaşan iddialara göre, Tekirdağ’da bir mağazada alışveriş yapan bir kadının görüntülerini izinsiz çeken yabancı uyruklu bir kişi vatandaşların hışmına uğradı. Vatandaşlar tarafından tekme tokat dövülen şahsın akibeti ile ilgili herhangi bir bilgi ise mevcut değil. Twitter’da @DailyTrakya rumuzlu hesabın paylaştığı görüntüler sosyal medyada kısa sürede yayılırken bu görüntüler vatandaşlar arasında da bazı tartışmaları beraberinde getirdi. Birçok vatandaş önlem alınmaması durumunda bu türden görüntülerin artacağını belirtirken, bazı vatandaşlar ise olayın hukuk çercevesi içinde çözülmesi gerektiğini belirtti.

İşte Sosyal medyada kısa sürede gündem olan o görüntüler..

TEKİRDAĞ VALİLİĞİ’NDEN AÇIKLAMA

Tekirdağ Valiliği’nden yapılan açıklamada, bazı basın yayın organlarında ve sosyal medya hesaplarında, Tekirdağ’da bulunan bir sığınmacının, alışveriş merkezinde darp edildiği yönünde video eşliğinde haberlerin yayınlandığı belirtildi.
Açıklamada şunlar kaydedildi:
 
“Bazı basın-yayın organlarında ve sosyal medya hesaplarında, ilimizde bulunan bir sığınmacının alışveriş merkezi içerisinde darp edildiği yönünde video eşliğinde haberlerin yayınlandığı görülmüştür.

Bahse konu video ve ilimizdeki AVM’lerde yapılan geniş çaplı inceleme ve araştırmalar neticesinde, videonun ilimiz ile herhangi bir alakasının olmadığı, ayrıca ilimizde böyle bir olayın yaşanmadığı tespit edilmiştir.”

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Kaynak: Daily Trakya

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!