SON DAKİKA

SÜLEYMAN SOYLU’NUN BİLETİ KESİLDİ!

Korkusuz yazarı TELE1 programcısı Can Ataklı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun biletinin kesildiğini gerekçesinin de ‘sert açıklamaları’ olacağını aktardı.

Bu haber 11 Haziran 2019 - 12:33 'de eklendi.

Can Ataklı, bugünkü yazısının ilgili bölümünde AKP’li bir isimle konuştuğunu ve Süleyman Soylu’nun biletinin kesildiğini söylediğini paylaştı. Can Ataklı’nın iddiasına göre, “Erdoğan Soylu’yu kenara çekerse; ‘Koç’u eleştirdiği için’ dedikodusu yayacaklar.”

İŞTE CAN ATAKLI’NIN YAZISINDAN O BÖLÜM

Soylu’nun biletinin kesildiği söyleniyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu son günlerde çok ortalıkta.
Adeta bir cengaver gibi geziyor. Zannedersiniz ki İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım değil de kendisi. O kadar çaba harcıyor bu seçimler için. Gerçi sürekli doğru olmayan şeyler söylüyor. Örneğin İmamoğlu’nun kendisiyle aynı görüşte olmayan bir genci tokatladığını söyledi. Oysa o görüntüleri herkes izledi. Tokat atılmadığını herkes gördü. Sonra İmamoğlu’nun Ordu Valisi’ne “it” dediğini ileri sürdü. Bu da anında, üstelik kamera görüntüleriyle yalanlandı. Bakan hızını alamadı, Türkiye’nin en büyük sanayici ailesini hedef aldı. İmamoğlu’na uçak tahsis edildiğini söyledi. Bu da bizzat Koç grubu tarafından anında yalanlandı. İmamoğlu’nun uçağı kiraladığını, aynı şekilde kısa bir süre önce Binali Yıldırım’ın kendilerinden helikopter kiraladığını açıkladı. Garip olan şu ki, hiçbir sözü doğru çıkmayan Bakan Soylu, bunlara aldırmıyor bile. Ne utanması var, ne de özür dilemesi.

AKP’ye yakın bir kaynağım, “Galiba Soylu’nun bileti kesildi” dedi hafta sonu buluşup bir kahve içtiğimizde

Şöyle açıkladı durumu; “Dikkat edersen Soylu çok sert açıklamalar yapıyor. PKK’nın İmamoğlu ile İstanbul’a sızacağını ve kendisini bunu engellemek için ensesinde durduğunu bile söylüyor. Şimdi de Koç’a saldırıyor. Böylelikle görevden alınmasını erteletmeye çalışıyor. Erdoğan Soylu’yu kenara çekerse; ‘Koç’u eleştirdiği için’ dedikodusu yayacaklar.” AKP’ye yakın dostum “Soylu için siyasetin ilkesi pek yoktur. Görevden alınacağını hissederse yeni kurulacak partide bile görebiliriz kendisini” dedi.

 

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!