SON DAKİKA

STRATEJİST, GAZETECİ, YAZAR KAHVECİ: ”ATATÜRK ÖLMEDİ, ÖLDÜRÜLDÜ!”

Gazeteci-yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin yeni kitabı “Atatürk’ün Katilleri” okuyucularla buluştu. Kahveci, yeni kitabını CRI Türk Türkiye’de Irmak Hekimoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Pano’da anlattı.

Bu haber 03 Mart 2020 - 15:09 'de eklendi.

Gazeteci-yazar Hüseyin Hakkı Kahveci, yeni kitabını CRI Türk Türkiye’de Irmak Hekimoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Pano’da anlattı.

“ATATÜRK’ÜN ÖLÜMÜ NEDEN ARAŞTIRILMADI?”

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün üzerine bu zamana kadar gidilmediğini vurgulayan Kahveci, Atatürk’ün son dönemlerinde yalnızlaştırıldığını ve ölümü hakkında bazı bilgilerin de gizlendiğini iddia etti.

ATATÜRK ÖLMEDİ, ÖLDÜRÜLDÜ!”

Kahveci, incelemelerinin sonucunda Atatürk’ün öldürüldüğünü öne sürerek Atatürk’ün öldürülmesinde İngiltere Kraliyet Ailesi’nden başlayarak, Fransızlar, Rockefeller, Masonlar, Stalin gibi kişi ve örgütlerin parmağı olduğunu savundu. Kahveci, bu isimlerin Türkiye içindeki bağlantılarını kullandıklarını ifade etti.

Hüseyin Hakkı Kahveci, “Atatürk’e neden otopsi yapılmadı?” sorusunun da önemli bir soru olduğunu ve bu soruyu da kimsenin şimdiye kadar sormadığını belirtti.

Kahveci, “Atatürk’ün Katilleri” kitabında, Atatürk’ün yazdığı iki vasiyete, ölümünden 7-8 yıl önce kendisine hediye edilen ve üzerinde saatin 09.08’i işaret ettiği halıya ve yakın çevresiyle ilişkilerine kadar birçok konuya değindiğinin de altını çizdi.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!