SON DAKİKA

STRATEJİST, GAZETECİ, YAZAR KAHVECİ: ”ATATÜRK ÖLMEDİ, ÖLDÜRÜLDÜ!”

Gazeteci-yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin yeni kitabı “Atatürk’ün Katilleri” okuyucularla buluştu. Kahveci, yeni kitabını CRI Türk Türkiye’de Irmak Hekimoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Pano’da anlattı.

Bu haber 03 Mart 2020 - 15:09 'de eklendi.
Abone ol

Gazeteci-yazar Hüseyin Hakkı Kahveci, yeni kitabını CRI Türk Türkiye’de Irmak Hekimoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Pano’da anlattı.

“ATATÜRK’ÜN ÖLÜMÜ NEDEN ARAŞTIRILMADI?”

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün üzerine bu zamana kadar gidilmediğini vurgulayan Kahveci, Atatürk’ün son dönemlerinde yalnızlaştırıldığını ve ölümü hakkında bazı bilgilerin de gizlendiğini iddia etti.

ATATÜRK ÖLMEDİ, ÖLDÜRÜLDÜ!”

Kahveci, incelemelerinin sonucunda Atatürk’ün öldürüldüğünü öne sürerek Atatürk’ün öldürülmesinde İngiltere Kraliyet Ailesi’nden başlayarak, Fransızlar, Rockefeller, Masonlar, Stalin gibi kişi ve örgütlerin parmağı olduğunu savundu. Kahveci, bu isimlerin Türkiye içindeki bağlantılarını kullandıklarını ifade etti.

Hüseyin Hakkı Kahveci, “Atatürk’e neden otopsi yapılmadı?” sorusunun da önemli bir soru olduğunu ve bu soruyu da kimsenin şimdiye kadar sormadığını belirtti.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Kahveci, “Atatürk’ün Katilleri” kitabında, Atatürk’ün yazdığı iki vasiyete, ölümünden 7-8 yıl önce kendisine hediye edilen ve üzerinde saatin 09.08’i işaret ettiği halıya ve yakın çevresiyle ilişkilerine kadar birçok konuya değindiğinin de altını çizdi.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!