gazeteci

Mersin'de 'Girilmesi yasak' tabelası bulunan sahilde denize giren Suriyelileri fotoğraflayan gazeteci İsa Çakıcı, 3 Suriyeli sığınmacı tarafından darp edildi.
02.07.2023
Mersin’de Gazeteci, Suriyeliler Tarafından Darp Edildi için yorumlar kapalı
79
Gazeteci İsmail Saymaz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Sözcü ve Korkusuz'da görev yapan çok sayıda yazar ve editör'ün işine son verildiğini belirtti.
02.11.2022
Çok Sayıda Gazetecinin Görevine Son Verildi: Sözcü ve Korkusuz’da Neler Oluyor? için yorumlar kapalı
4
Ses Kocaeli Gazetesi'nin sahibi Güngör Arslan, uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Kocaeli Valiliği, saldırganın yakalandığı ve olayla ilgili soruşturma başlatıldığı bilgisini verirken; Arslan’ın son yazısı da gündeme geldi. Arslan, 18 Şubat'taki yazısında, zam talebinde bulundukları için gözaltına alınan Migros işçilerini kaleme almıştı.
19.02.2022
Silahlı Saldırı Sonucu Hayatını Kaybeden Gazeteci Güngör Arslan’ın Son Yazısı Direnen Migros Emekçilerine! için yorumlar kapalı
38
Gazeteci Fatih Altaylı, Habertürk TV'de yayınlanan Teke Tek programında, 'Hepiniz sonunda Atatürk’ün elini ayağını öpeceksiniz. Adam yüz sene önce Araplara taraf olmayın demiş, sen buradan Arap’ı tanıyorsun' dedi.
16.02.2022
Fatih Altaylı’dan Türkiye-BAE Çıkışı: “Atatürk’ün Elini Ayağını Öpeceksiniz” için yorumlar kapalı
82
Gazeteci Nevşin Mengü, Aksaray Üniversitesi'ne akademisyen olarak atanan Zehra Zulal Atalay Laçin isimli kişiyle ilgili dikkat çeken iddialarda bulundu.
23.10.2021
Flaş İddia: Aksaray Üniversitesi’ndeki Profesörün Okul, Tez, Tez Danışmanı, Yayın Bilgileri Yanlış Çıktı için yorumlar kapalı
2
Türkiye’de gündem olan TÜGVA belgelerinden, medya dünyasını da sarsacak bir sızıntı meydana geldi.
15.10.2021
TÜGVA Belgelerinden Habertürk Çıktı için yorumlar kapalı
20
ATR televizyon kanalı sunucusu, Kırım Tatar gazeteci Gülsüm Halilova bağımsız Türk devletlerinin Kırım Platformu'na katılmamasına sitem etti.
24.08.2021
Kırım Türk’ü Gazeteciden İsyan: 45 Yabancı Ülke Katıldı ama Kardeşlerimiz Yoktu için yorumlar kapalı
15
Evinin önünde uğradığı bombalı saldırı sonucu 24 Ocak 1993’te yaşamını yitiren gazeteci yazar Uğur Mumcu'nun bugün doğum günü... Mumcu, yaşasaydı bugün 79 yaşına girecekti.
22.08.2021
Gazeteci Yazar Uğur Mumcu 79 Yaşında için yorumlar kapalı
2
Stratejist, Gazeteci, Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci’nin kaleminden “'Lenin’den Atatürk’e Mühürlü Vagon'” yeniden Destek Yayınları’ndan çıktı.
17.08.2021
‘Lenin’den Atatürk’e Mühürlü Vagon’ Yeniden Destek Yayınları’ndan Çıktı! için yorumlar kapalı
22
Almanya’nın Berlin kentinde bulunan evinde daha önce bıçaklı ve yumruklu saldırıya uğrayan BirGün yazarı Erk Acarer'e bu kez de evinin bahçesine tehdit mesajı bırakıldı. Acarer, "Başıma gelecek herhangi bir yeni olaydan AKP-MHP iktidarı, çeteleri ile tedbirler konusunda atıl kaldığını düşündüğüm Alman Hükümeti sorumlu olacak" dedi.
20.07.2021
Gazeteci Erk Acarer’in Evine Tehdit Mesajı! için yorumlar kapalı
5
Partiler üstü kuruluş olan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Genel Başkanı Sayın Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Beyleri’nin katılımı ile 1. Olağan Kongresini Ankara'da gerçekleştirdi.
15.07.2021
Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, 1. Olağan Kongresi Ankara’da Yapıldı için yorumlar kapalı
24
Gazeteci Erk Acarer, sosyal medya hesabından evinde bıçaklı ve yumruklu saldırıya uğradığını açıkladı.
08.07.2021
Almanya’da Yaşayan Gazeteci Erk Acarer, Evinde Bıçaklı Saldırıya Uğradı için yorumlar kapalı
33