SON DAKİKA

Milli Savunma Bakanlığı’ndan ‘sivil ölüm’ açıklaması

Milli Savunma Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Terörle etkin ve verimli mücadele için kullanılan savunma araçlarımıza yönelik kasıtlı iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. Silahlı insansız hava araçlarıyla yapılan terörle mücadele operasyonlarında hiçbir sivil vatandaşımız zarar görmemiştir.” denildi.

Bu haber 06 Eylül 2017 - 21:50 'de eklendi. Son Güncelleme6 Eylül 2017 - 21:55
Abone ol

Asılsız ihbar yüzünden 6 er gözaltına alındı

İş adamı çalışanı tarafından öldürüldü İş adamı çalışanı tarafından öldürüldü

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, F-16 ile uçtu Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar, F-16 ile uçtu

Yapılan yazılı açıklama şöyle:

Son günlerde, Silahlı İnsansız Hava Araçları’nın (SİHA ) terörle mücadeledeki başarılı operasyonlarına gölge düşürmek için asılsız iddialar ortaya atılmaktadır. SİHA’ların terör örgütleriyle mücadeledeki başarılı ve etkin desteğinden rahatsız olan terör örgütü destekçileri; herhangi bir kanıt, delil göstermeksizin afaki söylemlerle terörle mücadelede kullanılan savunma araçlarımızın itibarını sarsmaya çalışmaktadır.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Terörle etkin ve verimli mücadele için kullanılan savunma araçlarımıza yönelik kasıtlı iddialar gerçeği yansıtmamaktadır. SİHA’larla yapılan terörle mücadele operasyonlarında hiçbir sivil vatandaşımız zarar görmemiştir. Ülkemizin huzuru ve güvenliği için terörle mücadelemiz; aralıksız, hız kesmeden, son teknolojik savunma araçlarımızla, son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar kararlılıkla devam edecektir.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!