SON DAKİKA

ALMANYA’DA DEUTSCHE BANK’A DEV OPERASYON!

Alman Deutsche Bank’ın Frankfurt merkezinde kara para aklama soruşturması kapsamında sabah 6’dan beri vergi müfettişleri arama yapıyor.

Bu haber 29 Kasım 2018 - 14:37 'de eklendi. Son Güncelleme29 Kasım 2018 - 15:19
Abone ol

Savcılık tarafından başlatılan kara para aklama soruşturması kapsamında ülkenin en büyük bankası Deutsche Bank’a polis baskını düzenlendi.

İşte ayrıntılar;

Alman polisi Deutsche Bank’a geniş çaplı bir baskın düzenledi ve arama başlattı. Almanya’nın en büyük bankalarından Deutsche Bank’ın Frankfurt merkezinde Frankfurt savcılığı tarafından kara para aklama soruşturmasına yönelik arama yapıldığı bildirildi.

Frankfurt Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada federal polis yetkilileri ile birlikte kara para aklama soruşturmasına yönelik bankanın Frankfurt merkezinde arama gerçekleştiriliyor.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Alman medyasına göre ise vergi müfettişlerinin de yer aldığı yaklaşık 170 kişilik ekip sabah altıdan beri bankanın merkezinde arama yapıyor. Aramanın, Danimarkalı Danske Bank’ın 150 milyar dolar tutarında kara para aklama işleminde bazı Avrupalı bankaların yardımcı olduğu iddiasından sonra gelmesi dikkat çekti. Haberin duyulmasından sonra, bankanın hisseleri yaklaşık yüzde 4 düşerek, 8,27 avrodan işlem görüyor.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!