SON DAKİKA

SİZE 3 ADET SARAY MARABASINI ANLATACAĞIM

Bu haber 05 Ağustos 2017 - 12:20 'de eklendi.
Abone ol
T.C Devletinin yıkılıp yerine yeni bir devlet kurulması projesi Erdoğan’ın menzilidir, hedefidir. Yılmaz Özdil de Yusuf Ziya Özcan’dan Tombalak Paşa Özel’e, Haşim Kılıç’tan Görmez Mehmet’e kadar bir sürü adamın gerçek yüzünü yazdı ve Hulusivil Paşa-Hakan Fidan ve YSK Başkanı Sadi Güven Güvenebilirsen adlı kişileri de sonraya bıraktı!

SARAYIN MARABALARI

Okurları, Yeniçağ yazarı Yavuz Selim Demirağ’dan, Eric Von Daniken’in yazdığı “Tanrıların Arabaları” kitabından esinlenerek, “Tanrıların Marabaları” adlı bir kitap yazmasını istemişler. Umarım Sayın Demirağ en kısa zamanda yazar.

Yılmaz Özdil de Yusuf Ziya Özcan’dan Tombalak Paşa Özel’e, Haşim Kılıç’tan Görmez Mehmet’e kadar bir sürü adamın gerçek yüzünü yazdı ve Hulusivil Paşa-Hakan Fidan ve YSK Başkanı Sadi Güven Güvenebilirsen adlı kişileri de sonraya bıraktı!

“Maraba” demek, namusu ile ekmek parası ile çalışan, emeği sömürülen amele, rençber kişi demektir. Yukarıdakiler “Tanrının Marabaları” olamazlar.

Bunlar kişiliksiz, çıkarcı, menfaati için babasını da hocasını da satan kişilerdir!

Bunlar olsa olsa “Sarayın Marabaları” olurlar! Bunlar kadroya alınmazlar sadece mevsimlik işçi olarak kullanılır ve atılır…

Size üç adet Saray Marabasını anlatmak istiyorum:

– Hukukçu Selman Öğüt;
Mekke doğumlu, ilkokula kadar emziği bırakmadığı için dili pelteleşen bebeler gibi konuşan Öğüt, hem Savcı hem Yargıç hem de cellat olarak kararını CNN-Türk televizyonunda açıkladı;
“Arkadaş, asker köprüde benim üzerime ateş açmışsa bana da onu LİNÇ ETME hakkı doğar. Ben de onu linç ederim…”

Sarayın son marabalarından olan Selman Bin Öğüt, tüm hukukçulara sinirden diplomalarını yedirten bu “içtihat” için “Evet bilerek söylüyorum. Çünkü darbenin hukuku olmaz. Siz neden bahsediyorsunuz ya! Elbette linç ederim. Bundan böyle, böyle olacak” dedi!

-Saray Başdanışmanı Mehmet Uçum (Eski Akil İnsan);
“Halk kendi devletini kurmak için adım atıyor” dedi!

-AKP MKYK Üyesi Ayhan Oğan; (Eski Akil İnsan)
“Şimdi biz yeni bir devlet kuruyoruz, beğenin beğenmeyin bu yeni devletin kurucu lideri Tayyip Erdoğan’dır” dedi!

Ankaralı FETÖ İtirafçısı İ. Melih Gökçek;
FETÖ itirafçısı Gökçek son tivit’inde şunları yazdı; “İşten atılanlar, İTİRAFÇI olup bizim gibi FETOCULARIN pisliklerini ortaya koysalar ve açıktan mücadele etseler sorun kalmaz!”

Değerli Okurlar;

Hafta sonu tatilinizde sinirlerinizi tepenize zıplatmamak için, mümkün olduğunca yumuşak yazmaya çalışacağım;

-Bu sepetler, Saray’ın maraba kadrosunun ne kadar basit ne kadar sığ ne kadar hain ne kadar Cumhuriyet ve Atatürk düşmanı olduklarının kanıtıdır.

-Televizyon programına çıkan parti sözcülerinin, parti temsilcilerinin sözleri, eğer Genel Başkan tarafından yalanlanmadı veya düzeltilmediyse o sözler partiyi de liderini de bağlar.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

T.C Devletinin yıkılıp yerine yeni bir devlet kurulması projesi Erdoğan’ın menzilidir, hedefidir. Hangi menzil diye soracak olursanız, hani kendi ağzından söylediği “FETÖ ile bizim menzilimiz aynıdır” cümlesi var ya, işte o menzildir.

Yani bir bölümü “Kürt Devleti” olacak “Federe İslam Devleti!”

Yıllardır her gün anlatmaya çalıştığımız gerçek bu idi. Biz anlatamamışız ki, şimdi Saray’ın sözcüleri utanmadan, sıkılmadan, suç olduğunu bile- bile savunuyorlar! Karşı çıkan olursa, Türk Devletini savunan olursa ne yapacaklarını da söylüyorlar! Linç edecekler…

Bu tarikat ve cemaat artıklarına şunu son bir kez daha hatırlatalım;

-Siz kime karşı savaşıp T.C Devletinin yerine, kurucu lideri Erdoğan olan yeni devletinizi kurdunuz?

-Akil İnsanlar Heyeti olarak parçalayamadığınız T.C Devletini ne zaman yıktınız?

-Bilmez misiniz ki bizler yani Türk Milleti, Atatürk’ün kurduğu T.C Devleti için canımızı seve-seve veririz!

-Hem T.C Devletini yıktırmayız, hem sizi bir daha böyle haince konuşamaz hale getiririz, hem de bu rezilliğe dur demeyen siyaset ve adliye erbabına da bu ihanetin hesabını Türk Milleti olarak sorarız…

 

Ankara’yı parsel-parsel FETÖ’ne satıp şimdi itirafçı olan İ. Melih Gökçek, seni bir başka gün ele alacağız! Seni gidi itirafçı seni…

 

Sağlık ve başarı dileklerimle.

Rifat Serdaroğlu

Parlamentohaber.com

Parlamento Haber | Korku yok!