SON DAKİKA

ŞEHİR MERKEZİNDEKİ BİRAHANELER TAŞINIYOR

Uşak’ta şehrin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren birahaneler, Uşak-Denizli karayolu üzerinde bulunan Galericiler Sitesi yakınlarındaki 17 bin metrekarelik alandaki her biri 275’er metrekarelik binalara taşınmaya başladı.

Bu haber 05 Ağustos 2017 - 2:32 'de eklendi. Son Güncelleme5 Ağustos 2017 - 04:01

Uşak’ta şehrin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren birahaneler, Uşak-Denizli karayolu üzerinde bulunan Galericiler Sitesi yakınlarındaki 17 bin metrekarelik alandaki her biri 275’er metrekarelik binalara taşınmaya başladı. 14 işletmenin yeni bölgeye taşınacağı belirtildi. İşletme sahipleri ile bir araya gelen AK Partili Uşak Belediye Başkanı Nurullah Cahan, kent adına güncel bir problemin el birliği ile çözüme kavuşturulmasının mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

‘GÜNCEL BİR PROBLEMİ ÇÖZMENİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUZ’

Uşak’ta iş yeri sahipleri ile alınan ortak kararla şehir adına önemli bir projeye imza attıklarını belirten Cahan şunları söyledi:

“Sağladığımız birliktelikle güzel bir tesis ortaya çıktı. Uygun olmayan yerlerde bulunan alkollü mekanlar, şehrimizin sosyal sorunlarından birisiydi.

Esnafla birlikte ortak akıl sonucunda iş yerlerinin büyük çoğunluğu taşındı. Bugünden itibaren çarşı merkezde, sokak aralarında ve hatta bodrum katlarında bulunan işletmeler yeni iş yerlerinde faaliyetini sürdürecek. Uşak adına böyle güncel bir problemi el birliği ile çözmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Esnafımızın sorunlarını, istekleri doğrultusunda çözdük ve günün şartlarına uygun bir şekilde tamamladık. Şehrimize hayırlı olsun.”

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!