Bira

Özgür Aybaş, sigaraya ve biraya zam geldiğini duyurdu.
06.05.2022
Sigara, Bira ve Kolaya Zam! için yorumlar kapalı
61
Üst üste gelen zamlar, enflasyonun yüksel olması birçok ürünün fiyatını arttırdı. Marketlerde fiyatı zamlanan ürünler hırsızlığa karşı kilit altına alınmaya başlanmıştı. Bebek bezleri, mama, peynir gibi ürünler de kilit altına alınmıştı. Sigara ve alkol grubundan alınan Özel Tüketim Vergisi’nin (ÖTV) artış göstermesinin ardından alkole yüzde 43 oranında zam yapıldı. Alkole...
14.01.2022
Bebek Bezi, Mama, Peynirin Ardından Biralara da Kilit Vuruldu için yorumlar kapalı
22
Vergi uzmanı ve Başkent Üniversitesi Öğretim Görevlisi Dr. Ozan Bingöl, sosyal medya hesabından bira, rakı ve sigaraların maktu ÖTV tutarlarının yüzde 6,89 oranında artırıldığını belirtti.
03.07.2020
SİGARA VE İÇKİYE ÖTV ZAMMI! için yorumlar kapalı
0
CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, alkollü içki fiyatlarına yapılan zamlarla ilgili olarak "Hükümetin bütçe açığını kapama bahanesiyle alkollü içki fiyatını sürekli artırması yurttaşların ölümüne sebep olmaktan başka bir işe yaramıyor" dedi.
29.07.2019
‘ALKOLLÜ İÇKİ FİYATININ SÜREKLİ ARTIRILMASI ÖLÜME SEBEP OLUYOR’ için yorumlar kapalı
7
ABD'de Facebook üzerinden örgütlenen ve 51. Bölge'yi basmayı planlayan yüzbinlerce insana destek büyüyor. Son olarak, plana ABD'nin ünlü bira markalarından Bud Light, "Dışarı çıkan uzaylıya bedava bira" sloganıyla destek oldu.
19.07.2019
BUD LIGHT’DAN VATANDAŞLARA DESTEK! ‘DIŞARI ÇIKAN UZAYLILARA BEDAVA BİRA’ için yorumlar kapalı
18
Uşak'ta şehrin çeşitli bölgelerinde faaliyet gösteren birahaneler, Uşak-Denizli karayolu üzerinde bulunan Galericiler Sitesi yakınlarındaki 17 bin metrekarelik alandaki her biri 275'er metrekarelik binalara taşınmaya başladı.
05.08.2017
ŞEHİR MERKEZİNDEKİ BİRAHANELER TAŞINIYOR için yorumlar kapalı
0