SON DAKİKA

Sedat Peker İddialarının Ardından Cem Küçük’ün de Paramount Otel’de Kaldığına İlişkin Görüntüler Ortaya Çıktı

Sedat Peker, bu kez Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük’ü hedef aldı. Sedat Peker’in açıklamalarının ardından sosyal medyada Cem Küçük’ün Paramount Otel’de kaldığına ilişkin görüntüler yayınlandı.

Bu haber 16 Haziran 2021 - 20:25 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Sedat Peker, gazetecileri ifşa etmeye devam ediyor. Veyis Ateş ve Rasim Ozan Kütahyalı’yı hedef alıp eleştiren Sedat Peker bu kez Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük hakkında yazdı. Peker daha önce de Hadi ve Süleyman Özışık kardeşlerle ilgili ifşaatlarda bulunmuştu.

Twitter hesabındaki paylaşımında Peker, “Çakma MİT’çi, süslü sülüye uyguladığım taktiği sana uygulayacam. Parça parça koparıp psikolojini bozacam. Önce seni delirtecem, sonra tedavi edecem” dedi.

Peker’in de tartışmalı Paramount Otel’de kaldığını iddia eden Peker, “Çakma MİT’çi cem küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin. Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım. Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar” dedi.

PARAMOUNT OTEL’DEN FOTOĞRAF

Sedat Peker’in bu açıklamalarının ardından sosyal medyada Cem Küçük’ün de Paramount Otel’de kaldığı iddia edilen bir fotoğraf paylaşıldı.

Atatürk'ün Katilleri

Sosyal medyada vatandaşlar, paylaşımında “Bodrum” olarak etiketleme yapan Küçük’ün fotoğrafının Paramont Otel’de paylaşılan diğer fotoğraflarla karşılaştırınca benzerliğinin dikkat çektiği ifade edildi. 

İşte o görüntüler:

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!