SON DAKİKA

PKK TERÖR ÖRGÜTÜ ADINA VATANDAŞLARA KİM SMS GÖNDERDİ?

PKK adına milyonlarca insana gönderilen mesaj panik yarattı!
​Devletin ulusal güvenliğini aşarak Türkcell, Vodafon ve Avea hatlarından halka, PKK ve Kürdistan propagandası içeren mesaj yağmur gibi yağmaya başladı.

Bu haber 16 Ağustos 2018 - 21:22 'de eklendi.
Abone ol

Milyonlarca insana göderilen mesaj şöyle: “Komutan Agit’le başlayan 15 Ağustos diriliş bayramımız kurtuluş ve zafer bayramına dönüşecektir. Bugün Kürdistan’da Agit’leşen milyonlar en büyük intikam’ın sahibi olacaklardır.Kahrolsun Faşizm, Yaşasın 15 Ağustos ruhu, Yaşasın Önder APO Yaşasın PKK…AriHackTeam Kurdish Hackers”

Şu anda yağmur gibi yağan bu mesajlardan dolayı halk arasında panik yaşanıyor. Mesajların GSM şirketlerinin bilgisi dahilinde mi yoksa mesajın sonunda isismleri yer alan hacker grubu tarafından hacklenerek gönderildiği bilinmiyor. Ancak her iki durumda da ulusal güvenlik zafiyet göstermektedir.

GSM şirketleri ya bilerek ve isteyerek milyonlarca lira karşılığında bu mesajın yayınlanmasına sessiz kaldı ya da PKK’nın oyununa geldi.

İçişleri Bakanlığı’na şikayetler yağarken terörislerin mesajını alanlar arasında tansiyonu yükselen ve panik atak geçirenlerin olduğu gelen haberler arasında.

,

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!