gsm

AKP’nin hazırladığı yasa teklifine göre, GSM şirketleri sağlığımızı tehdit eden baz istasyonlarını artık diledikleri yere kurabilecek. Baz istasyonları için kesilen cezalar affedilecek, yasaklar kalkacak.
10.10.2020
GSM ŞİRKETLERİNE 7 MİLYAR TL’LİK KIYAK için yorumlar kapalı
0
Bayram kutlaması için birbirlerini arayan vatandaşlar kimseye ulaşamadı. 3 GSM şirketi de sıkıntının kendisinde olmadığını açıklayarak rakiplerini suçladı. Ulaştırma Bakanlığı, yaşanan durumla ilgili olarak inceleme başlattı.
27.05.2020
ULAŞTIRMA BAKANLIĞI’NDAN 3 GSM ŞİRKETİNE İNCELEME için yorumlar kapalı
0
TBMM Başkanlığı, milletvekillerine ait 1146 ayrı cep ve sabit telefon hattının fatura ücretlerinin, Meclis tarafından ödendiğini açıkladı.
04.12.2019
MİLLETVEKİLLERİNİN 1.6 MİLYON TL’LİK TELEFON FATURASI TBMM’DEN için yorumlar kapalı
0
Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna başlattığı Barış Pınarı Harekatı sonrasında bölgede tüm internet bağlantılarının kesildiği ve GSM operatörlerinin kapatıldığı gelen bilgiler arasında.
09.10.2019
HAREKAT SONRASINDA İNTERNET VE GSM OPERATÖRLERİ KAPATILDI için yorumlar kapalı
2
Dün akşam saatlerinde internet bankacılığı, GSM hizmetleri ve POS cihazlarında erişim sorunu yaşandı. Kaynaklar yaşanan sorunu doğrularken bir siber saldırı ihtimali üzerinde duruluyor. Sabah saatlerinde sorunlar önemli ölçüde çözüldü.
01.06.2019
DÜN AKŞAM NELER YAŞANDI? İNTERNET BANKACILIĞI, GSM VE POS CİHAZLARI ÇÖKTÜ için yorumlar kapalı
5
Türkiye'nin önde gelen GSM operatörlerinden Türk Telekom'un milletvekillerine özel 29 TL'ye sattığı 12 ay taahhütlü her yöne 3 bin dakika, bin SMS ve 20 GB internet bulunan paketi, sosyal medyada tartışma konusu oldu.
03.05.2019
TÜRK TELEKOM’DAN MİLLETVEKİLLERİNE KIYAK için yorumlar kapalı
0
Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, "Mart ayı itibarıyla elektrik, doğalgaz ve GSM operatörlerine abonelik işlemleri e-Devlet üzerinden yapılabilecek" açıklaması yaptı.
01.02.2019
E-DEVLET’TEN ABONELİK İŞLEMLERİ YAPILABİLECEK için yorumlar kapalı
0
PKK adına milyonlarca insana gönderilen mesaj panik yarattı! ​Devletin ulusal güvenliğini aşarak Türkcell, Vodafon ve Avea hatlarından halka, PKK ve Kürdistan propagandası içeren mesaj yağmur gibi yağmaya başladı.
16.08.2018
PKK TERÖR ÖRGÜTÜ ADINA VATANDAŞLARA KİM SMS GÖNDERDİ? için yorumlar kapalı
5
Rekabet Kurumu, üç GSM operatörü hakkında soruşturma başlattı. Konu ile ilgili Kurum’un resmi sitesinden bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin toplu kısa mesaj ihalelerinde kısa mesaj sonlandırma ücretlerinin altında teklifler vererek rakiplerinin faaliyetlerini zorlaştırdığı iddiasını...
28.07.2017
GSM OPERATÖRLERİNE SORUŞTURMA ŞOKU!.. için yorumlar kapalı
0