Nihat Genç’ten çok konuşulacak Beyaz Futbol yorumu

Nihat Genç’ten çok konuşulacak Beyaz Futbol yorumu
Yayınlama: 08.10.2017
3
A+
A-

Ulusal Kanal’ın en bilinen ve sevilen yüzlerinden gazeteci yazar Nihat Genç, Türkiye’nin Eskişehir’de İzlanda karşısında aldığı ağır mağlubiyeti yorumladı. İzlanda ile yaptığı maçta 3-o yenilen A Milliler için, “Beyaz Futbol neyse sahada oynanan futbol odur” diyen Genç, “Bu lakaytlığın karşılığı bu futboldur” dedi.

‘KAHVEDE O KADAR PİS LAFLAR YOK’

Beyaz Tv’de bir program var biliyorsunuz. Ahmet Çakarlar, Sinan Enginler. Beyaz TV’in neyse futbol takımın odur. Bu kadar lakaytsız, sorumluluk hissetmeyen, cıvık bir program; ve bunun karşılığı olan futbol budur. Lakayt, cıvık, pislik, müstehcen, dalga geçme, şamata… Bir kahve kültürünün de dibinde. Kahvede de o kadar pis laflar yok. Kimse de o adar ağzını bozmaz kahvede. Bu Beyaz tv’de işlenen futbol anlayışı neyse, sahadaki de odur. Bu lakaytlığın karşılığı bu futboldur. Eserleriyle övünsünler. O kadar pis, iğrenç futbol programlarının karşılığını sahada alıyorsunuz. Onur yok, haysiyet yok; her türlü her şey yapılabilir. Şaklabanlık üst safhada, her türlü palyaçoluk yapılıyor… Bu lakaytlık bu dibe vurmuşluk gösteriyor kendini Beyaz Futbol’da, karşılığını da sahada alıyorsunuz.

http://www.dailymotion.com/video/x63r9qo

Japon şarkıcı Saori Yuki’nin ‘seni seviyorum’ anlamına gelen ‘Suki Yo’ şarkısı Ahmet Çakar’ı ağlatırken, Ertem Şener’i gülme krizine sokmuştu.

https://www.youtube.com/watch?v=CG18v-nnQ1o

Parlamentohaber.com

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı