Privacy Policy Page
SON DAKİKA

NAGEHAN ALÇI’DAN SKANDAL İFADELER! ‘KÜR-DİS-TAN İFADESİNİ KULLANDI’

Habertürk gazetesinin hükümete yakın yazarı Nagehan Alçı, bugünkü köşe yazısında sözde Kürdistan’ı savunarak “Faşist çevreler öğrensin: KÜR-DİS-TAN” dedi.

Bu haber 22 Temmuz 2019 - 13:13 'de eklendi. Son Güncelleme22 Temmuz 2019 - 18:55
Ergenekon ve Balyoz tertibinin kalemşörlerinden, çözüm sürecinin önde gelen savunucularından biri olan Habertürk gazetesi yazarı Nagehan Alçı, bugünkü yazısında sözde Kürdistan’ı savundu. Alçı yazısında “Faşist çevreler öğrensin: KÜR-DİS-TAN.” ifadelerini kullandı. Habertürk gazetesi yazarı Nagehan Alçı’nın yazısından ilgili bölüm şöyle:“Tahmin ettiğiniz gibi Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi’nden Türkiye’ye misafir gelmiş turistlere yapılan faşist linç girişiminden ve sonrasında Türk devleti nezdinde yaşanan skandallar zincirinden bahsediyorum. Öncelikle artık bu ülkede yaşayan ırkçı vandallar temel siyasi harita bilgisini akıllarına sokmalı: Bizim komşumuzun adı resmen Irak Kürdistan Bölgesel Yönetimi. Üstelik burası ilişkilerimizin mükemmel olduğu bir yönetim. Bir Türk olarak heceleyerek söylüyorum ki faşist çevreler öğrensin: KÜR-DİS-TAN.”

NAGEHAN ALÇI KİMDİR

Hükümete yakınlığıyla bilinen Alçı, AKP iktidarı döneminde ismini duyurdu. FETÖ Bankası olan Bank Asya’dan kredi alarak yalı sahibi olan Alçı, Boşnaklara hakaret eden Rasim Ozan Kütahyalı ile evli. 

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!