Habertürk

Türkiye’de gündem olan TÜGVA belgelerinden, medya dünyasını da sarsacak bir sızıntı meydana geldi.
15.10.2021
TÜGVA Belgelerinden Habertürk Çıktı için yorumlar kapalı
20
Habertürk, Sedat Peker'in son videosunda adı geçen Veyis Ateş'i akşam haberlerinde ekrana çıkartmadı. Ateş'in yerine haberleri Ceren Bektaş Atuk sundu.
07.06.2021
Habertürk’ten Sedat Peker’in Son Videosunda Adı Geçen Veyis Ateş Hakkında Karar için yorumlar kapalı
1
NTV ve Habertürk televizyonları, Sakarya'daki havai fişek fabrikasının patlama anı diyerek Ukrayna'da meydana gelen başka bir patlama görüntüsünü servis etti.
04.07.2020
YANDAŞ MEDYA YİNE ALAY KONUSU OLDU! SAKARYA’DAKİ PATLAMA GÖRÜNTÜLERİ YERİNE BAKIN NE YAYINLADILAR için yorumlar kapalı
8
Habertürk çalışanlarını taşıyan bir servis şoförünün Koronavirüs (Covid-19) nedeniyle yoğun bakıma alınmasının kurumda endişeye neden olduğu belirtildi.
31.03.2020
HABERTÜRK’TE COVID-19 ALARMI: YOĞUN BAKIMA KALDIRILDI için yorumlar kapalı
0
Habertürk canlı yayınında Selman Öğüt'ün Mustafa Kemal Atatürk ve 'Kemalist'leri hedef alan açıklamalarına gazeteci İsmail Saymaz'dan tepki geldi. Programda gerilimin artmasının ardından reklam arasına gidildi.
04.01.2020
İSMAİL SAYMAZ’DAN KEMALİSTLERİ HEDEF ALAN ENSAR ÖĞÜT’E TEPKİ için yorumlar kapalı
4
Türkiye Cumhuriyeti için "Katil devlet" ifadesini kullanmasının ardından büyük tepki toplayan ve bir süre Habertürk ekranlarına çıkmayan Nagehan Alçı, geçtiğimiz günlerde tekrar canlı yayınlarda boy göstermeye başlamıştı.
08.12.2019
TÜRKİYE CUMHURİYETİ’NE ‘KATİL DEVLET’ DİYEN NAGEHAN ALÇI, ATATÜRK’Ü HEDEF ALDI! için yorumlar kapalı
4
Yaptığı skandal açıklamalarla sık sık tartışmaların gündeminde olan Habertürk gazetesi yazarı Nagehan Alçı’nın ekran yüzü olarak ısrarla canlı yayına çıkarılmasına tepkiler büyüyor.
29.09.2019
NAGEHAN ALÇI’NIN ‘KATİL DEVLET’ SÖZLERİNE TEPKİLER ARTIYOR için yorumlar kapalı
48
Habertürk gazetesinin hükümete yakın yazarı Nagehan Alçı, bugünkü köşe yazısında sözde Kürdistan’ı savunarak "Faşist çevreler öğrensin: KÜR-DİS-TAN” dedi.
22.07.2019
NAGEHAN ALÇI’DAN SKANDAL İFADELER! ‘KÜR-DİS-TAN İFADESİNİ KULLANDI’ için yorumlar kapalı
71
Fatih Altaylı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun kullandığı dilin siyasetin yeni dili olacağını söyledi. Altaylı, "Kim ne derse desin, Türkiye’nin bundan sonraki siyasetine bu 'yumuşak ve sıcak söylem' egemen olacaktır. Çünkü çoğunluk bu dili konuşmayı 'özlemişti" ifadesini kullandı.
20.04.2019
‘SİYASETİN YENİ DİLİ OLACAK’ için yorumlar kapalı
3
Serdar Turgut, bugünkü köşesinde ABD Senatosu'na sunulan bir tasarının 'Türkiye'yi Doğu Akdeniz'den silme' amacı taşıdığını söyledi ve "Metni benim gibi dikkatle okursanız diğer amacın da Türkiye'yi Doğu Akdeniz'den silmek olduğunu görebiliyorsunuz" ifadelerini kullandı.
15.04.2019
TÜRKİYE’Yİ DOĞU AKDENİZ’DEN SİLMEK İSTİYOR için yorumlar kapalı
1
Fatih Altaylı, seçim sonuçlarına ilişkin olarak değerlendirmelerde bulundu. Altaylı, "Bu seçim sonuçları bir süredir konuşulan 'yeni' partilerin kurulumunu nasıl etkiler? Burada tahminden çok duyumlarımı paylaşmak isterim" dedi.
02.04.2019
ALTAYLI’DAN ‘DAVUTOĞLU’ AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
1
Alman otomobil üreticisi BMW'deki bir departman, çalışanlarına Türkçe konuşma yasağı getirdi. Bild gazetesinin haberine göre Garching bei München şehrindeki Bayerische Motorenwerke'nin (BMW) araç işleme merkezindeki ustabaşı, aynı vardiyadaki yaklaşık 20 Alman-Türk işçinin Türkçe konuşmalarını yasakladı.
19.03.2019
BMW ÇALIŞANLARINA TÜRKÇE KONUŞMA YASAĞI GETİRDİ için yorumlar kapalı
2