SON DAKİKA

Müzisyen Gülşah Erol: Enstrümanımı bomba, beni de terörist ilan ederek bir odaya kapattılar

Çellist Gülşah Erol, sosyal medya hesabından duyurduğu olayda, polisler tarafından darp edildiğini söyleyerek görüntüler paylaştı.

Bu haber 04 Ağustos 2017 - 1:34 'de eklendi.

Çellist Gülşah Erol, sosyal medya hesabından duyurduğu olayda, polisler tarafından darp edildiğini söyleyerek görüntüler paylaştı.

Dünyaca ünlü çellist Gülşah Erol 2 Ağustos ta polis şiddetine maruz kaldı#GülşahErolYalnızDeğildir pic.twitter.com/aoTN7wVGJr

— Meltem Erdinç (@mor_uk) 3 August 2017

​”Enstrümanımı bomba, beni de terörist ilan ederek bir odaya kapattılar” diyen Erol, müzisyen olduğunu söylemesine karşın ellerine ve kollarına vurduklarını, kendisine küfredildiğini belirtti.

 

2 Ağustos, dün 2 polis memuru tarafından darp edildim. Kadıköy Metro girişinde. Enstrumanımı bomba beni de terorist ilan ederek bir odaya kapattılar. Ellerime kelepçe takılıp defalarca yumruklandım ve tekmelendim. Türk bayrağı ile suratıma vurdular, biz bu ülkenin vatandaşıyız diyerek, ya ben? Müzisyenim kollarıma, ellerime lütfen dikkat edin dememle daha çok darp edildim. Benim gibi insanlar bu ülkeden gitmeliymiş, ben ve benim gibiler vatan hainiymiş. Beni hapise atmakla tehdit ettiler, tüm aileme ağıza alınmayacak sözlerle hakaret ettiler. Sonuç tertemiz olan hayatımla, kalbimle özgürüm lakin canım çok yanıyor… Vücudumda oluşan zararların fotoğraflarını koymadım, çünkü çok kötü, bu kadarı bile bu ülkede neye maruz kaldığımı gösteriyor olmalı. Ben müzisyenim! Bu ülkeye emek harcayan bir sanatçıyım. Hakettiğim bu mu?! Lütfen dikkat edin müzisyen, sanatçı arkadaşlar, size hakaretle ve saldırıyla yaklaşsalar dahi susun ve yanlarından uzaklaşın. Her yerim ağrıyor, çenem, gözüm, yüzüm, bacaklarım ve kollarım darp içinde ama en çok kalbim acıyor. Dün ölebilirdim…

Gülşah Erol (@gulsaherol)’in paylaştığı bir gönderi (3 Ağu 2017, 08:45 PDT)

 

Erol’un Instagram hesabındaki paylaşımlarda, vücudunun bazı bölgelerindeki darp izleri görülüyor.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!