Kadıköy

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde taksiciyle, yolcu arasındaki tartışma kanlı bitti. Taksimetrede yazan ücreti fazla bulan yolcu, taksiciyi bacağından vurdu.
31.12.2022
Taksi Ücretini Fazla Bulan Yolcu, Taksiciyi Bacağından Vurdu için yorumlar kapalı
20
Kadıköy'deki Haydarpaşa Garı kazılarında önemli bir keşif yapıldı. Kazılarda İstanbul için önemli ve ilk olma niteliği taşıyan Geç Helenistik Döneme ait bir mezar anıtı bulundu. İstanbul Arkeoloji Müzeleri Müdürü Rahmi Asal, "İstanbul'un tarihi yeniden yazılıyor" dedi.
30.05.2022
Haydarpaşa Garı Kazılarında Önemli Keşif: Mezar Anıtı Bulundu için yorumlar kapalı
38
İstanbul'un Kadıköy'de rıhtımdaki Atatürk Anıtı önünde bir araya gelen hayvanseverler, sokak hayvanlarının belediyeler tarafından toplatılmasını protesto etmek amacıyla basın açıklaması yaparak eylem düzenledi. Ünlü sanatçıların da katıldığı basın açıklamasında konuşan Doğukan Manço geçtiğimiz günlerde 15 köpeğin zehirlenmesiyle ilgili 2 kişinin kimliğinin tespit edildiğini söyledi. Manço, "Bütün insanlar suçlu olmayabilir ama...
10.01.2022
Kadıköy’de Hayvanseverler, Sokak Hayvanlarının Toplatılmasını Protesto Etti için yorumlar kapalı
14
İstanbul'da metroda bir kadın yolcuya bıçak çektiği gerekçesiyle gözaltına alınan zanlı; silahla tehdit, basit yaralamaya teşebbüs, halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit suçlarından tutuklandı.
25.11.2021
Kadıköy Metrosundaki Bıçaklı Saldırgan Tutuklandı için yorumlar kapalı
2
İstanbul'da Kadıköy-Tavşantepe metrosunda tartıştığı kadın yolcuya bıçak çekip, tehdit ve hakaret eden saldırgan yakalandı. Saldırganın 20 adet suç kaydı olduğu öğrenildi.
25.11.2021
Kadıköy Metrosundaki Bıçaklı Saldırganın 20 Suç Kaydı Olduğu Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
1
Ekonomik krizin etkileri nedeniyle Türkiye genelinde hükümetin istifasını talep eden vatandaşlar eylemlere başladı.
24.11.2021
‘Geçinemiyoruz’ Diyen Vatandaşlar, Yurt Genelinde Sokağa Çıktı için yorumlar kapalı
10
Döner bıçaklı iki şüpheli "Silahla kasten yaralama" suçundan tutuklandı
17.11.2021
Kadıköy’de Döner Bıçaklı Park Kavgası Güvenlik Kamerasına Yansıdı için yorumlar kapalı
3
Üniversitelerin açılmasıyla birlikte İstanbul’a gelen üniversite öğrencileri, artan kira ve yurt tutarları nedeniyle “Barınamıyoruz” diyerek bir araya geldi. Kadıköy Yoğurtçu Parkı’nda toplanan gençler, barınma haklarını elde edene kadar gece dışarda yatacak.
20.09.2021
“Barınamıyoruz” Diyen Öğrenciler Eyleme Başladı: Bu Gece Merdivenlerde Yatacaklar için yorumlar kapalı
3
Kadıköy'de Kurbağalıdere ve Kalamış Sahili'ni müsilaj (deniz salyası) kapladı. Müsilajla kaplanan Kurbağalıdere ve Kalamış Sahili havadan görüntülendi.
23.06.2021
Müsilaj Kabusu Kurbağalıdere ve Kalamış Sahili’ne de Sıçradı için yorumlar kapalı
0
İstanbul Moda'da bir kadının dakikalarca, "Çaya, şekere ihtiyacım var. Çocuklarım aç, çocuklarıma yardım edin" diye bağırdığı duyuldu.
27.12.2020
BİR ANNENİN YÜREK YAKAN SESLENİŞİ: ‘ÇOCUKLARIM AÇ, YARDIM EDİN; ÇAYA, ŞEKERE İHTİYACIM VAR’ için yorumlar kapalı
5
Eskiden Körler Ülkesi olarak da anılan İstanbul Kadıköy'deki Haydarpaşa Garı kazılarında, içinde mezarların da olduğu tabanı mermer bir yapı tespit edildi. Toplu mezarların bulunduğu, mimarisi ile kilise olduğu düşünülen yapının gizemi arkeolojik çalışmalar ilerledikçe çözülecek.
16.12.2020
HAYDARPAŞA GARI’NDAKİ KAZILARDA GİZEMLİ MERMER YAPI TESPİT EDİLDİ için yorumlar kapalı
8
2010 yılında kentsel dönüşüm alanı ilan edilen ve kat malikleri arasında yaşanan anlaşmazlıklar nedeniyle yeterli düzeyde ilerleyemeyen Fikirtepe Kentsel Dönüşüm Projesi'ni devlet tamamlayacak. Fatura 5 milyar...
23.11.2020
FİKİRTEPE KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ’NİN DEVLETE FATURASI 5 MİLYAR TL! için yorumlar kapalı
3