SON DAKİKA

Mevsimlik ölüm

Malatya, Ankara, Düzce ve Ordu’da mevsimlik işçileri taşıyan araçlar kaza yaptı. 5 işçi ölürken 50 işçi ise yaralandı Malatya’nın Yazıhan ilçesi Fethiye…

Bu haber 11 Ağustos 2017 - 2:50 'de eklendi. 99

Malatya’nın Yazıhan ilçesi Fethiye mahallesinde, kayısı bahçesinde çalışan işçileri taşıyan traktör, kontrolden çıkarak devrildi.
3 işçi ölürken, 3’ü ağır 10 işçi de yaralandı. Arapgir ilçesindeyse TIR’la çarpışan otomobilin sürücüsü Yunus Demir öldü. Ankara Polatlı’da Suriyeli mevsimlik tarım işçilerini taşıyan kamyonet devrildi. Bir işçi öldü, 30 işçi yaralandı. Ordu’nun Altınordu ilçesinde de fındık işçilerini taşıyan minibüsün devrilmesi sonucu 10 kişi yaralandı. Düzce’de ise fındık işçilerini taşıyan traktörün devrilmesi sonucu Piroz Yaşar (17) hayatını kaybetti.
Aydın’ın Kuşadası ilçesinde motosikleti arızalanınca yol kenarında tamir etmeye çalışan Deniz Cingiz (20), Göksel Özyer’in kullandığı otomobilin çarpması sonucu öldü. Denizli Acıpayam’da Mustafa Cingöz’ün kullandığı süt tankeri ile çarpışan, Bülent Duru’nun kullandığı cipin ön koltuğunda oturan Mevlüt Duru öldü.
Gaziantep, Antalya, Balıkesir, Ordu, Konya, Denizli ve Tekirdağ’da meydana gelen kazalarda ise 7 kişi öldü.

Enes ARİFOĞLU – Tahir ÖZÇELİK BUGÜN NELER OLDU

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın