SON DAKİKA

MEHMETÇİK İLE TERÖRİST İLE ARASINDA GEÇEN DİYALOG!

Şırnak Uludere’de askerlerin operasyonuyla sağ ele geçirilen terörist ile Mehmetçik arasında geçen diyalog gündeme damga vurdu. Teröristi teslim alan TSK mensubu bir uzman çavuşun, teröristlere ‘Bundan sonra canın bize emanet’ demesi Türk askerinin gücünü ve merhametini tüm dünyaya bir kez daha gösterdi…

Bu haber 05 Eylül 2018 - 14:56 'de eklendi.
Abone ol

Mehmetçik tarafından sürdürülen başarılı operasyonlarla büyük darbe alan terör örgütü mensupları birer birer etkisiz hale getiriliyor. İHA ve SİHA’larla yapılan opeasyonlarda kafasını çıkaran teröristler anında etkisiz hale getirilirken, örgütün sözde üst düzey yöneticileri de çareyi güvenlik kuvvetlerine teslim olmakta buluyor.

ELLERİNE KELEPÇE TAKARKEN KONUŞTULAR

Şırnak’ın Uludere ilçesi Şenoba beldesi Çukuryayla mevkiinde 25 Ağustos tarihinde düzenlenen operasyonla biri sözde PKK’nın üst düzey yöneticisi olmak üzere 2 terörist sağ olarak yakalandı. Sağ yakalanan teröristler ile konuşan uzman çavuş, kin ve kan kusan teröristlere adete insanlık dersi verdi. Teröristlerin ellerine kelepçeyi takarken yaşanan diyalog Mehmetçiğin merhametini bir kez daha gözler önüne serdi.

‘BUNDAN SONRASI VATANIN MİLLETİN YAPACAĞI İŞ’

Sağ ele geçirilen teröristlere kelepçe takarken konuşan uzman çavuş panik halinde olan teröristleri teselli etti. Korkudan ne yapacaklarını bilmeyen teröristlerdeki panik halini gören uzman çavuş, “Bundan sonra canın bize emanet. Bundan sonrası vatanın, milletin yapacağı iş” dedi.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!