Koronavirüs Salgınını Başlamadan Tahmin Eden Azerbaycanlı Şaman‘dan Türkiye için Korkutan Kehanetler! İşte Detaylar…

Azerbaycanlı Şaman Kahin, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınını daha başlamadan tahmin etmişti. 2020 yılı için söyledikleri gerçekleşen Azerbaycanlı Şaman Kahin’in 2021 yılı için söyledikleri ise bir hayli korkutmuştu. Kahin, Dünya Savaşı’nın kıvılcımlarının çıkacağını söyledi. İşte detaylar…

Koronavirüs Salgınını Başlamadan Tahmin Eden Azerbaycanlı Şaman‘dan Türkiye için Korkutan Kehanetler! İşte Detaylar…
Yayınlama: 05.10.2021
2
A+
A-

2020 yılı tüm dünya için zor bir yıl oldu. Koronavirüsün yanı sıra ekonomik problemler ve doğal afetler baş gösterdi. 2020’de yaşanacak felaketleri önceden söyleyen isim Azerbaycanlı Şaman Kahin olmuştu.

İŞTE AZERBAYCANLI ŞAMAN KAHİNİN TÜRKİYE İÇİN KEHANETLERİ

Dünya henüz 2020’de yaşanan felaketleri tolere edememişken kahinin 2021 yılı için söyledikleri duyanları korkuttu.

TÜRKİYE’Yİ NELER BEKLİYOR?

Azerbaycanlı Şaman Kahin’in de koronavirüs öngörüsü olduğu ifade ediliyor. Azerbaycanlı Şaman Kahin hem dünya hem de Türkiye için kehanetlerde bulundu.

DÜNYA ÜÇ KEZ SALLANACAK

Azerbaycanlı Şaman Kahin’e göre dünya üç kez sallanacak. İlk sallantı yılbaşında olacak.

BIDEN, TÜRKİYE’NİN KUYUSUNU KAZACAK

Joe Biden ise Türkiye’nin kuyusunu kazacak. Yeditepeli güzel şehir üzerinde kara bulutlar olduğunu, deniz kabardığını ve kendisinden alınanı geri alacağını söylemiş.

KORONAVİRÜS BU SENE BİTMEYECEK

Kahin, çiçekler açana kadar herkesin evlerde olacağını ancak müsibetin bu sene de bitmeyeceğini söyledi. Koronavirüs salgınının süreceği gibi yeni salgınların da yakınlarda olduğunu belirtti.

HALK İLE DEVLET SOKAKTA KARŞI KARŞIYA GELECEK

Kahin, halk ile devletin sokakta karşı karşıya geleceğini belirtti. Toplu hayvan ölümlerinin görüleceğini, ABD’de 11 Eylül’de yaşanan olaya benzer bir olay yaşanacağını ve Dünya Savaşı’nın kıvılcımlarının atılacağını söyledi. Ancak kahine göre Dünya Savaşı için henüz erken. 

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı