SON DAKİKA

Kılıçdaroğlu’ndan muhtarlara: Nasıl bir entelim size anlatayım

Aydın’da muhtarlar buluşmasında konuşan Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarından satırbaşları şöyle: CHP entellerin partisi derler.

Bu haber 20 Ekim 2017 - 17:22 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Aydın’da muhtarlar buluşmasında konuşan Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarından satırbaşları şöyle:

  • CHP entellerin partisi derler. Entellerden biri de benim arkadaşlar. Nasıl bir entelim size anlatayım. 7 kardeşimden okuyabilen sadece benim. Ve bunu gördüğünüz insana borçluyum (Atatürk’ü gösteriyor). 

 

Genel Başkanımız @kilicdarogluk muhtarlar ile buluşmasında konuşuyor. https://t.co/u0Aj9n6hlv

— CHP ?? (@herkesicinCHP) 20 Ekim 2017

 

  • Dünyada paraya tamah etmedik. Demokrasilerde en büyük ölçü halkın desteğidir. Aynı şeyi defalarca söyledik. Her kuruşun hesabını millete vereceksin. Oy vermese de her vatandaşa hizmet gidecek.
  • Ön yargılardan kurtulmaya ihtiyacımız var. Hep beraber düşünmek zorundayız. Sağlıklı düşündüğümüz zaman demokrasiyi güçlendirmiş olacağız.

‘ÇOLUK ÇOCUĞU YOK MU, ‘NİYE İSTİFA ETTİN’ DEMEYECEK Mİ?’

Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın istifalarını istediği belediye başkanlarıyla ilgili de şu ifadeleri kullandı:

Atatürk'ün Katilleri

“Birbirimize selam veremez hale geldik? Her şeyi ben biliyorum derseniz o ülkede demokrasinin dibine kibriti çakmış olursunuz. Hükümet, vali, beni haksız yere görevden aldı, giderim hakkımı ararım. Bu adalet arayışını gösterir. Haksız muameleyle karşı karşıya kaldım diyor. Siz hak dahi aramadan istifa edeceksiniz diyorsunuz. Çoluk çocuğu yok mu, demeyecek mi niye istifa ettin? Çocuğuna nasıl hesap verecek? Seçimle gelen birinin bu kadar ağır yaptırımla kalması doğru değildir. Aday göstermezseniz seçime girmez mesele biter, öbür türlü yanlıştır.”

 

Parlamentohaber.com | Korku yok!

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!