SON DAKİKA

Kahveci:Son kitabını Atatürkçü Cumhuriyetçilere ithaf etti.

Bu haber 01 Mart 2018 - 19:58 'de eklendi. Son Güncelleme2 Mart 2018 - 00:24
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Kahveci son kitabına “Atatürk ve Cumhuriyete Kuşatma” Yahuda adını verdi.

 

Starejist ve Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci son kitabıyla yine çok konuşulacak . Atatürk ve Cumhuriyet Kuşatma ! Adıyla tüm kitabevlerine dağıtımı tamamlanan kitap ,özellikle yakın tarihi ve stratejik istiharatlar ışığında Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti`nin nasıl kuşatıldığını anlatıyor .

350 sayfa , 123 dipnot ve 30 farklı kaynakla hazırlanan kitap  D&R mağazaları , kitapyurdu.com ,sozcukitabevi.com , Remzi kitabevleri ve Dost Kitabevleri yanında onlarca online kitap mağazası üzerinden okurlara sunulan kitap ,çok yakında Türkiye`de çok konuşulacak.

Kitabın tanıtım bülteninde ise …

“Bundan önce yazmış olduğum kitaplarımda gerçekle yüzleşildiği gibi, bu kitapta bilmediğiniz bir çok gerçekle karşılacaktır.Yazdıklarım ayniyle vaki olacak.Tabii olacağı olmadan önce yazıyorum.Yarın çok geç olmasın.
Türk Milleti ve Atatürk Cumhuriyeti, büyük bir ihanet ve kuşatmayla karşı karşıyadır.Yaşanan ihanet ve oyundan,kuşkusuz, en büyük zararı Türk Milleti görmektedir. Bugün türk Milleti evangelist ve siyonist bir kuşatmayla karşı karşıya kalmıştır. Bu durum 1938 yılında Atatürk’ün edebiyete intikal etmesiyle hızlanmıştır. Atatürk bu hususları çok iyi bilen tek kişiydi. Osmanlı’ya yapılan YAHUDA kuşatmasını çok iyi biliyordu. Ve Türkiye Cumhuriyetini kurarak kuşatmayı yardı. Maalesef 1938 sonrası göreve gelenler YAHUDA hizmetkarları olarak Türkiye Cumhuriyetini tekrar kuşattılar. Aslında Türk Milleti kuşatılıyordu.
Kitabımı bu yüzden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e ithaf ettim. Bu kuşatmadan çıkabilmemizin yegane aklı ve formülü ATATÜRK’ün bizlere bıraktığı miras olan  TÜRK MİLLETİ olabilmektir.
Ne mutlu Türküm diyebilmektir.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!