Doğu

Marmara'nın kuzey ve doğusu, Akdeniz'in iç kesimleri, İç Anadolu, Doğu ve Batı Karadeniz ile Hatay ve Çorum'da gök gürültülü sağanak öngörülüyor.
23.06.2021
Meteoroloji Uyardı: Türkiye’nin Kuzey, İç ve Güney Kesimlerinde Sağanak Bekleniyor için yorumlar kapalı
1
Perinçek katıldığı bir televizyon programında, ” Ben 1968 gençlik hareketinin lideriyim. Deniz Gezmişler, Mahir Çayanlar benim emrimdeki kişilerdi” ifadelerini kullandı.
24.01.2021
Doğu Perinçek’ten Flaş İddia: ‘Deniz Gezmişler, Mahir Çayanlar Benim Emrimdeydi’ için yorumlar kapalı
15
Doğu Akdeniz’deki sondaj faaliyetleri nedeniyle Türkiye ile Yunanistan arasındaki gerilim sürüyor. Yunanistan Hükümet Sözcüsü, yaptığı son açıklamada, “Türkiye'den korkmuyoruz” diyerek her türlü sonuca hazırlıklı olduklarını söyledi.
08.06.2020
YUNANİSTAN’DAN TANSİYONU YÜKSELTECEK AÇIKLAMA: TÜRKİYE’DEN KORKMUYORUZ için yorumlar kapalı
5
Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinin en büyük Türk bayrağı, Bitlis'in Tatvan ilçesinde dalgalanmaya başlandı. Büyük beğeni toplayan Türk bayrağının 23 Nisan'da resmi açılışının yapılması planlanıyor.
21.04.2020
DOĞU VE GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGELERİNİN EN BÜYÜK TÜRK BAYRAĞI TATVAN’DA DALGALANMAYA BAŞLADI için yorumlar kapalı
19
Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek gündemi sarsacak açıklamalar yaptı. Perinçek, Türkiye'de Başkanlık Sisteminin biteceğini iddia etti.
01.12.2019
PERİNÇEK’TEN GÜNDEMİ SARSACAK AÇIKLAMA: TÜRKİYE’DE BAŞKANLIK SİSTEMİ BİTİYOR için yorumlar kapalı
0
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Suriye'de 30-35 km. derinlikte kurulacak bir güvenli bölge, yalnızca Türkiye'yi değil bölgeyi de güvenceye kavuşturacaktır. Güvenli bölge, PKK-YPG'nin güvenliğini değil Türkiye'nin güvenliğini muhafaza etmelidir" dedi.
08.08.2019
BAHÇELİ’DEN GÜVENLİ BÖLGE AÇIKLAMASI: HEDEF TÜRKİYE’DİR, TÜRK MİLLETİDİR, TÜRK VATANIDIR için yorumlar kapalı
0
Bu ifadenin bir “Kıyamet âlameti” olduğuna dair görüşlerin günümüze kadar gelişinin aksine, bu ifadenin “Mana ilmi” açısından analizi yapıldığında, Güneş‘in yıllar önce BATIDAN doğduğu mecazen tespit edilebilir. Öncelikle bu ifadenin tamamen bir tasvir olduğunun bilincinde olarak “Güneş’in Doğuşu” ifadesinin hem aydınlığı hem de medeniyetin yükselişini simgelediğini tespit etmemiz gerekir. Kısacası bu doğuş; değişimi, dönüşümü ve yükselmeyi ifade etmektedir. Güneş‘in BATIDAN doğuşu ise 15-16. Yüzyıllarda Avrupa‘nın “Reform ve Rönesans” hareketleriyle Bilim, Sanat ve Kültürde...
01.06.2019
GÜNEŞ’İN BATIDAN DOĞUŞU için yorumlar kapalı
6
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Saadet Partisi ile ilgili sözlerini eleştiren bir vatandaşa “24 Haziran’da Saadet Partisi sattı bu milleti, hadi oradan densiz. Karamollaoğlu sattı. Densiz, ne söylüyorsun? Utanmadan bir de milletin içine çıkıyorsunuz" dedi.
18.03.2019
SOYLU KENDİSİNE İTİRAZ EDEN VATANDAŞA ‘DENSİZ’ DEDİ için yorumlar kapalı
1
Özgür Suriye Ordusu'nu da (ÖSO) bünyesinde barındıran Suriye Ulusal Ordusu, Türkiye’nin Fırat'ın doğusunda yuvalanan bölücü terör örgütüne yönelik olası bir operasyona 15 bin savaşçıyla destek vermeye hazır olduklarını açıkladı. ÖSO'nun açıklaması İngiliz haber ajansı Reuters kanalıyla dünyaya duyuruldu
16.12.2018
ÖSO’DAN DESTEK AÇIKLAMASI! için yorumlar kapalı
2
Şanlıurfa sınır hattından Suriye'nin Ayn el Arap bölgesine yapılan obüs atışlarında PYD/PKK'lı 4 terörist etkisiz hale getirildi, 6 terörist yaralandı.
31.10.2018
TSK TERÖRİSTLERİ VURMAYA DEVAM EDİYOR için yorumlar kapalı
4
Kahveci son kitabına “Atatürk ve Cumhuriyete Kuşatma” Yahuda adını verdi.   Starejist ve Yazar Hüseyin Hakkı Kahveci son kitabıyla yine çok konuşulacak . Atatürk ve Cumhuriyet Kuşatma ! Adıyla tüm kitabevlerine dağıtımı tamamlanan kitap ,özellikle yakın tarihi ve stratejik istiharatlar ışığında Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti`nin nasıl kuşatıldığını anlatıyor ....
01.03.2018
Kahveci:Son kitabını Atatürkçü Cumhuriyetçilere ithaf etti. için yorumlar kapalı
3
    Stratejist – Futurist yazar Hüseyin Hakkı Kahveci `nin son kitabı olan ” Atatürk`ün yasaklanan kitabı ” ilk kez uluslararası kitap fuarında . İstanbul ve okuyucular Atatürk `ün yasaklanan kitabını 10 – 11 – 12 Kasım tarihlerinde Hüseyin Hakkı Kahveci tarafından imzalı olarak elde etme olanağı bulacak . Atatürk...
04.11.2017
Atatürk`ün yasaklanan kitabı 36.Tüyap kitap fuarında için yorumlar kapalı
2