SON DAKİKA

KAHVECİ, ATATÜRK TARAFINDAN BASILMA EMRİ VERİLEN, DAHA SONRA TOPLATILIP YASAKLANAN KİTAP HAKKINDA AÇIKLAMALARDA BULUNDU

Stratejist, Gazeteci, Yazar, Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci, Zanka TV’de Ertuğrul Sertbaş’ın sunduğu “Tarihin Sesi” programına konuk oldu. Kahveci, Atatürk tarafından bizzat emri verilen, daha sonra devlet kurumları tarafından toplatılıp yasaklanan kitap hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bu haber 01 Ekim 2020 - 21:45 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Ertuğrul Sertbaş’ın “Tarihin Sesi” programının bu haftaki konuğu Stratejist, Gazeteci, Yazar ve Atatürk ~ Atabey Türk Ocakları Genel Başkanı Hüseyin Hakkı Kahveci oldu.

Yayında Atatürk’ün Yasaklanan Kitabı Yahudi Casus Suzy Liberman kimdir? Atatürk öldürüldü mü? İsmet İnönü ve Fevzi Çakmak’ın rolü nedir? konuları konuşuldu.

Kahveci ”Türkiye tarihten ders almayarak son kırk yıldır 80 ihtilalini de dahil edersek 65’ten itibaren İngilizlerin büyük bir böl parçala yönet politikası içerisinde siyasi partiler üzerinden hegemonyası mevcut.” ifadelerini kullandı.

Kahveci konuşmasına şu şekilde devam etti:

”Bugünde devam eden plan İngilizlerin 1907 Bulutlar Toplantısı planı. düşünebiliyor musunuz 2 senede 10 bin kişi taşıyorlar İngiltere’ye bu coğrafyayı nasıl şekillendireceklerini, Türk ismini ve Türk dilini nasıl sileceklerini ve Türk Tarihini nasıl yok edeceklerini tartışıyorlar.” dedi.

KAHVECİ, ATATÜRK’ÜN YASAKLANAN KİTABI HAKKINDA AÇIKLAMALAR YAPTI

Osmanlı’nın Filistin’i kaybetmesinde başrol oynayan Polonya doğumlu Yahudi kadın casus Suzy Liberman bu esnada neler yaptı?, Atatürk, Kudüs’te kurulacak İsrail devletine nasıl göğsünü gerdi?, Atatürk tarafından 1935 yılında tüm subay ve astsubaylara neden kitap olarak dağıtıldı?, Nili Yahudi yerel istihbarat örgütü ile İngiliz ordusu arasındaki bağlantılar nelerdir? Bu ve daha pek çok sorunun cevaplarını bu kitapta bulabilirsiniz.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!