SON DAKİKA

İYİ PARTİ’NİN ADAYI BEHÇET SAATÇİ’DEN AÇIKLAMA!

İYİ Parti’nin bazı büyükşehirlerdeki adayları belli olduğu iddia edilirken, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için ismi geçen Behçet Saatçi’den ilk açıklama geldi. Behçet, yaptığı açıklamada adaylık iddialarını yalanlarken, ” Tamamıyla provokasyona ve ajitasyon” ifadelerini kullandı.

Bu haber 08 Kasım 2018 - 13:05 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

Mart 2019’da yapılacak yerel seçimler için İYİ Parti’nin bazı büyükşehirlerdeki adayları belli oldu iddiası gündeme bomba gibi düştü.

NTV’nin son dakika olarak duyurduğu habere göre, İstanbul’da Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Adana’da Adana Milletvekili İsmail Koncuk, İzmir’de Şengül Hablemitoğlu, Muğla’da Behçet Saatcı ve Balıkesir’de Balıkesir Milletvekili İsmail Ok aday gösterilecek isimler arasında yer aldı.

Haberin hızla yayılmasının ardından gözler bu isimlere çevrilirken, ilk açıklama Muğla için adı geçen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatçi’den geldi.

Atatürk'ün Katilleri

‘TAMAMIYLA PROVOKASYON’

Kişisel sosyal medya hesabından açıklama yapan Saatçi, “Şahsımın Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığıyla ilgili ulusal medyada yer alan son dakika haberleri, şuan için gerçeği yansıtmamaktadır. Tamamıyla provokasyona ve ajitasyona yöneliktir. İYİ Parti Genel Merkezi tarafından konuyla ilgili resmi açıklama yapılacaktır.” ifadelerini kullandı.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!