HULUSİ AKAR: TÜRK ORDUSU İLERLEMEYE DEVAM EDİYOR

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar yaptığı açıklamada “Şehitlerimizin kanları yerde kalmadı. Saldırıları gerçekleştiren 28 teröristi etkisiz hale getirdik” dedi. Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve Cumhurbaşkanı İletişim Başkanı Prof. Fahrettin Altun, yayınladıkları mesajlarda hain saldırıyı kınadı…

HULUSİ AKAR: TÜRK ORDUSU İLERLEMEYE DEVAM EDİYOR
Yayınlama: 05.05.2019
1
A+
A-
Hakkari sınırında terör örgütü YPG/PKK unsurları tarafından 3 askerimiz şehit edildi. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, olay sonrası başlatılan operasyonlarla ilgili yaptığı açıklamada, “Şehitlerimizin kanları yerde kalmadı. Saldırıları gerçekleştiren 28 teröristi etkisiz hale getirdik.” ifadelerini kullandı.

“SALDIRILARI GERÇEKLEŞTİREN 28 TERÖRİSTİ ETKİSİZ HALE GETİRDİK”

Akar ve TSK’nin komuta kademesi, Silahlı Kuvvetler Komuta Harekat Merkezi’nden terör örgütüne yönelik başlatılan operasyonları sevk ve idare ediyor.
Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar “Gerek yurt içi gerekse yurt dışındaki operasyonlarımız büyük bir azim ve kararlılıkla devam ediyor. Şehitlerimizin kanları yerde kalmadı. Saldırıları gerçekleştiren 28 teröristi etkisiz hale getirdik.” dedi.
Türk Ordusu ve ÖS0 ilerlemeye başladı köyler tek tek Y-P-G’den alınmaya başladı. Şehitlerimizin kanı yerde kalmıyor. İntikamları an itibariyle alınıyor. Güneyimizde bir pkk devleti kurulmaması ve sınırımızdan saIdırılar olmaması için Türk Ordusu ilerlemeye devam ediyor.

Türkiye'nin siyaset, medya ve gerçekçi haberlerinin yer aldığı haber portalı