SON DAKİKA

HASAN NASRALLAH: SURİYE HALA GÜÇLÜDÜR VE DİRENİYOR

Lübnan’da Hizbullah Partisi Genel Sekreteri Hasan Nasrallah; Suriye’nin yıllardır muhtelif yönlü büyük bir savaşa maruz kalmasına rağmen hala güçlü bir şekilde direndiğini belirtti.

Bu haber 11 Kasım 2018 - 0:59 'de eklendi.
Abone ol

Nasrallah bugün Şehit Günü münasebetiyle düzenlenen faaliyette yaptığı konuşmada; Suriye’nin maruz kaldığı bu zalim savaşa rağmen direniş ve bölge halklarının haklı davalarını destekleyen ilkeli tutumundan caymadığının altını çizdi.

İsrail işgali altındaki Golan topraklarında işgal otoritelerinin dayatmalarına karşı onurlu bir mücadele veren Golanlı yurttaşlarımızı selamlayan Nasrallah; İsrail’in dayatmaya çalıştığı yerel meclis seçimlerini onurlu bir mücadeleyle başarısız düşürmelerinin takdire şayan olduğunu vurguladı.

Direniş güçleri çizgisinin kararlı ve güçlü olduğunu ifade eden Nasrallah; direnişin sahip olduğu füze gücünün İsrail’e karşı caydırıcı bir güç olduğunu vurguladı.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

Hizbullah genel sekreteri Nasrallah direniş güçlerinin işgal ve dayatmalara karşı direnmekle birlikte şehitlerinin kanlarını heder etmeme kararlılığında olduğunun altını çizerken, tehdit ve yaptırımlarla bu kararlılığından caymayacağını ifade etti.

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!