SON DAKİKA

HAMZA DAĞ’IN YANINDA DURDU!

Ahmet Hakan, Abdullah Gül için ‘ihanet etti’ diyen Hamza Dağ’ı bir kez daha köşesine taşıdı. Hakan, “Dağ, Abdullah Gül için “Hareketimize ihanet etti” dedi, “vatan haini” demedi… Bu ikisi farklı şeyler… “Vatan haini” falan deseydi çok büyük tepki gösterirdim. Abdullah Gül, AK Parti karşıtlarının adayı olmayı düşündü… Bu noktada AK Parti’nin bir yetkilisinin kendisini “partiye ihanet” ile suçlamasında bir sakınca görmüyorum” diye yazdı.

Bu haber 25 Ağustos 2018 - 12:55 'de eklendi.
Rabıta Uğur Mumcu'dan Sonra - Hüseyin Hakkı Kahveci

AK Parti içerisindeki Abdullah Gül tartışmalarını kaleme alan Ahmet hakan, ” Eğer Abdullah Gül, AK Parti içinde kalarak Erdoğan’a karşı aday olsaydı parti içinde demokratik bir yarışa girmiş olurdu. İşte o zaman Gül’ün “ihanet” ile suçlanması çok ama çok yakışıksız ve ayıp kaçardı.” ifadelerini kullandı.

‘ALINGANLIK GÖSTERMESİNE GEREK YOK’

Hakan, Abdullah Gül, AK Parti karşıtlarının adayı olmayı düşündü… Sorun burada! Bu noktada AK Parti’nin bir yetkilisinin kendisini “partiye ihanet” ile suçlamasında bir sakınca görmüyorum.” diyen Hakan sözlerine şöyle devam etti:
Abdullah Gül, “Muhalefet ismim üzerinde birleşseydi aday olmayı düşünürdüm” açıklamasıyla AK Parti’den gelebilecek “ihanet” suçlamasına zemin hazırladı. O nedenle alınganlık göstermesine gerek yok.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!