ahmet hakan

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında tutuklama kararı bulunan Sedat Peker, akşam saatlerinde bir takım paylaşımlarda bulunacağını açıklamıştı. Peker'den art arda 25 tweet geldi.
15.07.2021
Sedat Peker’den Fettah Tamince ve Ahmet Hakan Hakkında Flaş İddia! için yorumlar kapalı
7
Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük, Hürriyet yazarı Ahmet Hakan için "Neredeyse çocuğu yaşında olan Buket Aydın'a dair internet sitelerine bilgiler sızdırdı" iddiasını ileri sürdü.
03.06.2019
CEM KÜÇÜK’TEN ÇARPICI ‘AHMET HAKAN’ İDDİASI! için yorumlar kapalı
1
Ahmet Hakan, "Her şey çok güzel olacak" paylaşımında bulunan ünlülere AK Parti kanadından yöneltilen eleştirilere tepki gösterdi.
11.05.2019
AHMET HAKAN ELEŞTİRİLERE TEPKİ GÖSTERDİ için yorumlar kapalı
0
Ahmet Hakan, bugünkü "Hakan Atilla her an Türkiye’ye getirilebilir" başlıklı yazısında, serbest bırakılmasının ardından ABD'ye dönen Rahip Brunson gibi, ABD'de tutuklu bulunan Halk Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla'nın serbest bırakılıp Türkiye'ye gönderilebileceğini iddia etti. Hakan, bu iddiayı 'İyi haber alan kaynaklardan' aldığını belirtti.
16.10.2018
AHMET HAKAN’DAN FLAŞ İDDİA! için yorumlar kapalı
7
Ahmet Hakan, bugünkü yazısında kulislerde CHP'nin İstanbul adaylığı için isminin geçtiğini söylediği Ümit Boyner'i kaleme aldı.
05.10.2018
AHMET HAKAN’DAN FLAŞ İDDİA! için yorumlar kapalı
0
Cübbeli Ahmet'in 1. Dünya Savaşı esnasında kolunu kaybeden Menzil şeyhi Dıyaüddin'in protez kolunu öpmesi tepkilere neden olurken, Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan'dan Cübbeli Ahmet için 'Öpmek, hürmet alâmetidir! Tapma nişânesi değildir!" yorumu gelmişti. Cübbeli Ahmet, Twitter hesabından yine çok konululacak bir paylaşımda bulundu.
17.09.2018
TWİTTER’DAN CEVAP VERDİ için yorumlar kapalı
40
Ahmet Hakan, bugünkü 'İlle Reis mi devreye girmeli?' yazısında, 3. Havalimanı'ndaki işçilerin eylemini kaleme aldı.
16.09.2018
ÇALIŞMA BAKANI’NA SÖYLENDİ için yorumlar kapalı
0
Ahmet Hakan, 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda ejder suyu, efuli ve aloevera gibi içeceklerin tüketilmesiyle ilgili olarak değerlendirmelerde bulundu.
06.09.2018
‘EJDER MEYVESİ’ OLAYINA FLAŞ YORUM! için yorumlar kapalı
3
Eski Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar'ın beyaz eşya ticareti yapmak için dükkan açmaya kalkan bir esnafa "Beltaş Vakfı'na 100 bin dolar yatıracaksın, yoksa dükkanı açamazsın" dediğini ileri süren Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugün bahsi geçen ifadeyi yayımladı.
30.08.2018
RÜŞVET OLAYINI AÇIKLADI! için yorumlar kapalı
1
Ahmet Hakan, Abdullah Gül için 'ihanet etti' diyen Hamza Dağ'ı bir kez daha köşesine taşıdı. Hakan, "Dağ, Abdullah Gül için “Hareketimize ihanet etti” dedi, “vatan haini” demedi... Bu ikisi farklı şeyler... “Vatan haini” falan deseydi çok büyük tepki gösterirdim. Abdullah Gül, AK Parti karşıtlarının adayı olmayı düşündü... Bu noktada AK...
25.08.2018
HAMZA DAĞ’IN YANINDA DURDU! için yorumlar kapalı
0
Papaz Brunson'a yazdığı açık mektupta, "Sayın Rahip, serbest kalamıyorsan bil ki bunun sorumlusu biraz da Trump'tır. Senin yerinde olsam Trump'ı arar, 'yeter daha fazla germe ortamı' falan derim" ifadesini kullandı.
21.08.2018
RAHİP’E KIZDI! için yorumlar kapalı
9
İYİ Parti'de alınan seçimli kongre kararı sonrası Meral Akşener aday olmayacağını açıklarken, gazeteci Ahmet Hakan bugünkü köşesinde İYİ Parti liderliği için Ümit Özdağ ismini önerdi.
24.07.2018
İYİ PARTİ’YE SÜRPRİZ İSİM ÖNERDİ! için yorumlar kapalı
5