SON DAKİKA

GENEL BAŞKAN KİM OLACAK!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in kurultayda aday olmayacağını açıklaması sonrasında İYİ Parti kulislerinde kimin aday olacağı konuşuluyor. Ayrıca parti içinde, Meral Akşener’i yeniden genel başkanlığa ikna etmek için toplu istifa formülü de gündemde…

Bu haber 27 Temmuz 2018 - 12:56 'de eklendi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in olağanüstü kurultay çağrısında bulunup tekrar aday olmayacağını açıklamasıyla birlikte İYİ Parti’de belirsizlik hüküm sürüyor. Geçtiğimiz gün bir kez daha kesin bir dille aday olmayacağını açıklayan Akşener’in aksine parti kurmayları Akşener’in tekrar genel başkan adayı olması gerektiğini savunuyor.

Akşener’in aday olmaması durumunda ise Koray Aydın ve Ümit Özdağ isimleri genel başkanlık için ön plana çıkıyor. Öte yandan parti tabanında Akşener’e verilen destek Akşener’in aday olmama ısrarı üzerine yerini “ilk kriz anında terk etti” eleştirilerine bırakmaya başladı.

“ADAY OLMAZSANIZ TOPLUCA İSTİFA EDERİZ”

Diğer taraftan kulislere göre Başkanlık Divanı üyelerinin Akşener’e “siz olmazsanız parti dağılır” mesajı vermek için “aday olmazsanız topluca istifa ederiz” mesajını vermeye hazırlandığı öğrenildi.

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!