SON DAKİKA

FEYZİOĞLU’NDAN ‘ERDOĞAN’A ALKIŞ’ AÇIKLAMASI

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Yargı Reformu Strateji Belgesi’nin açıklandığı programda Erdoğan’ı alkışlama şekliyle sosyal medyada tepki çekmişti. Feyzioğlu, Erdoğan’ı neden alkışladığını açıkladı.

Bu haber 31 Mayıs 2019 - 21:54 'de eklendi.

TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, Yargı Reformu Strateji Belgesi’nin açıklandığı programda AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı alkışladığı görüntülere ilişkin açıklamada bulundu.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Yargı Reformu Strateji Belgesi’ni açıklayan AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı neden alkışladığını katıldığı bir canlı yayında açıkladı.

Feyzioğlu’nun, Erdoğan’ı alkışlaması ‘buzlar eridi’ olarak yorumlanırken, Habertürk’te konuşan Feyzioğlu, şunları kaydetti:

“Türkiye’de görülmemiş bir katılımcılıkla hazırlanması sağlandı. Ben yaptım oldu denilmedi. Yoksa biz klasik olarak olmadı diyecektik. Şöyle bir bakacaktık olmamış diyecektik. Şimdi demiyoruz çünkü kendi cümlelerimizi görüyoruz.

İnsanlar da şaşırıyor “Metin Feyzioğlu neden alkışladı?” Neden alkışlamasın. On yıllardır nesillerden nesile devredilen sorunların çözüm haritasının konduğu bir belge.”

ATAM TV YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

"Ne Mutlu Türküm Diyene" Spotify ve iTunes da Yayında!

"NE MUTLU TÜRKÜM DİYORUZ"

PH ANDROİD UYGULAMASI

PARLAMENTO HABER Android Uygulaması

En güncel haberlere PARLAMENTO HABER ile ulaşın

Canlı bildirim özelliği ile son dakika haberlerini kaçırmayın!

Google Play'den alın
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!