SON DAKİKA

FEYZİOĞLU’NDAN ‘ERDOĞAN’A ALKIŞ’ AÇIKLAMASI

Türkiye Barolar Birliği (TBB) Başkanı Metin Feyzioğlu, Yargı Reformu Strateji Belgesi’nin açıklandığı programda Erdoğan’ı alkışlama şekliyle sosyal medyada tepki çekmişti. Feyzioğlu, Erdoğan’ı neden alkışladığını açıkladı.

Bu haber 31 Mayıs 2019 - 21:54 'de eklendi.
Abone ol

TBB Başkanı Metin Feyzioğlu, Yargı Reformu Strateji Belgesi’nin açıklandığı programda AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı alkışladığı görüntülere ilişkin açıklamada bulundu.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Yargı Reformu Strateji Belgesi’ni açıklayan AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı neden alkışladığını katıldığı bir canlı yayında açıkladı.

Feyzioğlu’nun, Erdoğan’ı alkışlaması ‘buzlar eridi’ olarak yorumlanırken, Habertürk’te konuşan Feyzioğlu, şunları kaydetti:

“Türkiye’de görülmemiş bir katılımcılıkla hazırlanması sağlandı. Ben yaptım oldu denilmedi. Yoksa biz klasik olarak olmadı diyecektik. Şöyle bir bakacaktık olmamış diyecektik. Şimdi demiyoruz çünkü kendi cümlelerimizi görüyoruz.

Atatürk'ün Katilleri - Hüseyin Hakkı Kahveci

İnsanlar da şaşırıyor “Metin Feyzioğlu neden alkışladı?” Neden alkışlamasın. On yıllardır nesillerden nesile devredilen sorunların çözüm haritasının konduğu bir belge.”

BUGÜN ÇOK OKUNANLAR

BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR

Parlamento Haber | Korku yok!