ziyaret

Omurgasını terör örgütleri PKK/PYD/YPG'nin oluşturduğu Suriye Demokratik Güçleri'ni ziyaret eden ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Mark Milley'nin temasları Şam'ın büyük tepkisini çekti.
05.03.2023
ABD’den Terör Örgütü YPG/PKK’ya Ziyaret için yorumlar kapalı
63
Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mareşal Mustafa Kemal Atatürk’e gösterilen sevgi ve minnet katlanarak arttı.
08.01.2023
Atatürk Sevgisi Katlanarak Arttı! Anıtkabir’de Ziyaretçi Rekoru için yorumlar kapalı
142
Partiler üstü kuruluş olan Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları, Genel Başkanı Sayın Hüseyin Hakkı Kahveci, Genel Başkan Yardımcıları, Yönetim Kurulu Üyeleri ve İl Beyleri’nin katılımı ile Sakarya Meydan Muharebesi'nin Sene-i Devriyesinde Anıtkabir’i ziyaret etti.
24.08.2022
Atabey19 Gençlik Kültür Ocakları Genel Başkanı Kahveci, Sakarya Meydan Muharebesi’nin Sene-i Devriyesinde Anıtkabir’de için yorumlar kapalı
196
ABD Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi’nin olası Tayvan ziyareti ABD-Çin gerilimini artırırken, Çin ordusu Tayvan Boğazı’nda büyük çaplı askeri tatbikat başlattı, ABD ise bölgeye uçak gemisini gönderdi. Çin'deki sosyal medya platformlarında savaş uçaklarının Pelosi’nin uçağına müdahale edebileceği önerileri de dikkat çekiyor.
01.08.2022
Tayvan Hattında Savaş Tamtamları Çalıyor! ABD Uçak Gemisini Tayvan’a Gönderdi: Çin Açık Açık Tehdit Etti için yorumlar kapalı
21
ABD ve Rusya istihbarat şefleri, birkaç gün arayla Ermenistan’ı ziyaret ederek Başbakan Nikol Paşinyan ile Türkiye ve Azerbaycan’la normalleşme ve diğer bölgesel konuları görüştü.
19.07.2022
CIA Şefi’nin Ardından Rus İstihbarat Başkanı da Ermenistan’ı Ziyaret Etti için yorumlar kapalı
4
İngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace, resmi ziyaretlerde bulunmak için yarın Türkiye'ye geliyor.
22.06.2022
İngiltere Savunma Bakanı, 23 Haziran’da Türkiye’de için yorumlar kapalı
25
Yunanistan Savunma Bakan Yardımcısı Nicholas Hardalias'ın birkaç gündür Gayri Askeri Statüdeki Adalar ile Türkiye kıyılarına yakın adalara yaptığı ziyaretler tepki çekiyor.
13.02.2022
Ege’de Tansiyonu Yükselten Hareket: Yunan Bakan Yardımcısı’ndan Provokatif Ziyaretler! için yorumlar kapalı
10
ABD Dışişleri Bakanlığı'na bağlı bir heyet, bölücü terör örgütü PKK'nın Suriye kolu YPG'nin sözde genel komutanı Mazlum Kobani ile görüşme gerçekleştirdi.
15.11.2021
ABD’den Terör Örgütü YPG’ye Ziyaret için yorumlar kapalı
0
Mustafa Kemal Atatürk’ün 20 Eylül 1928’de 'harf inkılabı' için ziyaret ettiği Kayseri’deki Anadolu Selçuklu Devleti döneminden kalma Kayır Hanı geçen süreçte özel mülkiyete geçince ahır olarak kullanıldı. Tarihçi Bilgin Yazlık, “Kayır Hanı, bugün ne yazık ki kaderine terk edilmiş bir durumda bulunuyor. Şu an özel mülk halinde. Gönül ister ki,...
07.06.2021
Atatürk’ün Harf İnkılabı için Ziyaret Ettiği Tarihi Han, Ahır Olarak Kullanılıyor için yorumlar kapalı
0
Kayseri'de FETÖ soruşturmasında 6 yıl 3 ay hapis cezası alan Kayseri Şeker Fabrikası Genel Müdürü Osman Canıtez'in AKP'li Mustafa Elitaş'ı Meclis'te ziyaret ettiği ortaya çıktı.
24.04.2021
FETÖ’den Ceza Alan Cantez’in, AKP’li Elitaş’ı Ziyaret Ettiği Ortaya Çıktı için yorumlar kapalı
15
Katoliklerin ruhani lideri ve Vatikan Devlet Başkanı Papa Franciscus, skandal Irak ziyaretinin ardından bu kez Lübnan'ı ziyaret etmek istediğini söyledi.
23.04.2021
Papa Francis, Skandal Irak Ziyaretinin Ardından Şimdi de Lübnan’ı Ziyaret Etmek İstiyor için yorumlar kapalı
3
Gürcistan'a gerçekleştirdiği ziyaret kapsamında Cumhurbaşkanı Zurabişvili ile görüşen Sarkisyan, görüşme sonrası şeref defterine Ağrı Dağı'nın resmini çizdi.
18.04.2021
Ermenistan Cumhurbaşkanı’ndan Skandal: Şeref Defterine Ağrı Dağı’nı Çizdi için yorumlar kapalı
0