ziya selçuk

CHP Ankara Milletvekili Yıldırım Kaya, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un; Diyanet Sen tarafından yayınlanan ve içinde kafa kesme, idam gibi görseller bulunduğu için tepki çeken çocuk dergisi ile ilgili soru önergesine verdiği yanıta tepki gösterdi.
23.07.2021
Diyanet-Sen’in Çocuk Dergisindeki Kafa Kesme Görselleri, MEB’in Sorumluluğunda Değilmiş için yorumlar kapalı
7
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, köy okullarında yüz yüze eğitime başlanmasının ardından açıklamalarda bulundu. Bakan Selçuk, öğretmenlerin aşılanmasına ilişkin "Şubatın son haftası öğretmenlerimizin ilk doz aşısı yapılmaya başlanacak" ifadelerini kullandı.
15.02.2021
Bakan Selçuk Öğretmenler İçin Aşılama Takvimini Açıkladı için yorumlar kapalı
0
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından 81 ile koronavirüs vakalarının artması nedeniyle alınan tedbirler hakkında genelge gönderildi.
20.11.2020
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NDAN 81 İLE KORONA GENELGESİ için yorumlar kapalı
0
Milli Eğitim Bakanlığı kaynaklarından edinilen bilgiye göre, hasta sayılarının istenilen seviyeye gelmemesi durumunda, okulların açılış tarihinin ertelenebileceği kaydedildi.
08.07.2020
MEB’DEN OKULLARIN AÇILMASI HAKKINDA YENİ PLAN: 31 AĞUSTOS’TA AÇILMAYABİLİR için yorumlar kapalı
0
​​​​​​​Milli Eğitim Bakanlığı’nın merkezi bütçeden aldığı pay azalırken, bakanlığın bütçesinden yüz milyonlarca lira aktarılıyor. Resmi Gazete’de yayınlanan Cumhurbaşkanlığı kararına göre, Maarif Vakfı’na Milli Eğitim Bakanlığı’ndan 684 milyon lira aktarılacak.
05.03.2020
MEB’DEN MAARİF VAKFI’NA DUDAK UÇUKLATAN ÖDEME için yorumlar kapalı
2
İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk, Milli Eğitim Bakanı (MEB) Ziya Selçuk tarafından cevaplandırılması için, Suriyeli sığınmacıların Adana’da öğretmen olarak görevlendirilip, görevlendirilmediğini, sözleşmeli olarak Suriyeli eğiticilerin resmi kayıtlara göre sayısını sordu.
13.12.2019
İYİ PARTİLİ KONCUK’TAN BAKAN SELÇUK’A: SÖZLEŞMELİ OLARAK KAÇ SURİYELİ EĞİTİCİ GÖREVLENDİRİLDİ? için yorumlar kapalı
0
Aksaray'da otizmli çocukların yuhalanmasıyla gündeme gelen Mehmetçik İlkokulu'nun müdürü Kuddusi Kurt açığa alındı.
08.11.2019
AKSARAY’DA OTİZMLİ ÇOCUKLARIN YUHALANMASI OLAYINA İLİŞKİN YENİ GELİŞME için yorumlar kapalı
4
Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), ağustosta yapılacak yaz dönemi Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısına hazırlanıyor. Toplantıda generalliğe terfi edecek albaylar ile bir üst rütbeye ve emekliye sevk edilecek amiral-generaller konuşulacak.
25.07.2019
TSK YAŞ TOPLANTISINA HAZIRLANIYOR için yorumlar kapalı
0
PISA alternatifi ABİDE araştırmasına göre Türkiye'de öğrencilerin yüzde 66'sı okuduğunu anlamıyor. Söz konusu durumu Türk toplumunun kitapla problemi olmasına bağlayan Prof. Selçuk Şirin, "Yazarı yargılıyor, kitabı yasaklıyoruz" diye konuştu.
15.07.2019
TÜRKİYE’DE ÖĞRENCİLER OKUDUĞUNU ANLAMIYOR! için yorumlar kapalı
5
Milli Eğitim Bakanlığından, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) 2024'ten önce değişiklik olabileceği yönündeki bazı haberler üzerine bilgilendirme yapıldı.
20.05.2019
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NDAN ‘’YKS’’ AÇIKLAMASI için yorumlar kapalı
1
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na ilişkin öğrenci ve velilere gönderdiği mektubun faturasının okullara kesildiği ortaya çıktı.
12.05.2019
BAKAN ZİYA SELÇUK’UN GÖNDERDİĞİ MEKTUBUN FATURASI OKULLARA KESİLMİŞ için yorumlar kapalı
0
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un Ortaöğretim Genel Müdürü olarak atadığı Cevdet Vural görevinin sekizinci ayında sürpriz şekilde istifa etti. Yerine TÜGVA ve Ensar Vakfı’na yakınlığıyla bilinen Yusuf Büyük’ün getirilmesi ise dikkat çekti.
04.05.2019
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI’NA ENSARCI ATAMA için yorumlar kapalı
2