Volkan

Bilim insanları, Hint okyanusunun derinliklerinde yürüttükleri araştırmalar sırasında Yüzüklerin Efendisi serisinden Sauron'un gözünü andıran bir denizaltı volkanı keşfettiler. Ayrıca aynı bölgede yapılan bazı farklı keşifler de seriyle ilişkilendirilerek isimlendirildi.
28.07.2021
Sauron’un Gözüne Benzeyen Bir Denizaltı Volkanı Keşfedildi için yorumlar kapalı
26
Hazar Denizi'nde büyük bir patlama meydana geldi. Patlama sonrası Azerbaycan devlet petrol şirketi SOCAR, Hazar Denizi’ndeki deniz platformlarında herhangi bir arızanın tespit edilmediğini, ilk verilere göre bunun bir çamur volkanının püskürmesi olduğunu duyurdu.
04.07.2021
Hazar Denizi’nde Büyük Patlama! için yorumlar kapalı
4
Alaska'daki Great Sitkin Adası'nda bulunan volkan harekete geçti. Aktif hale gelen volkan ile ilgili kırımızı alarm verildi.
26.05.2021
Alaska’da Volkan Patlaması! Kırmızı Alarm Verildi için yorumlar kapalı
5
Felaketler yılı olarak nitelendirilen 2020 yılı, depremler ve koronavirüs salgınından sonra bilim adamlarından son dakika uyarısı geldi.
03.11.2020
İZLANDA’NIN EN AKTİF YANARDAĞINDA SİSMİK FAALİYETLER ARTTI: HER AN PATLAMAYA HAZIR için yorumlar kapalı
1
Çanakkale Boğaz ulaşımı ve adalar dahil tüm hatlarda tek ulaşım sağlayan firma olan GESTAŞ'ın Genel Müdürü Volkan Uslu görevinden istifa etti. Uslu'nun istifası, siyasi kulislerde günün konusu oldu.
04.09.2019
GESTAŞ GENEL MÜDÜRÜ GÖREVİNDEN İSTİFA ETTİ için yorumlar kapalı
3
Fiji’de 6.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
10.03.2019
FİJİ’DE KORKUTAN DEPREM! için yorumlar kapalı
2
Avrupa'nın en aktif volkanı İtalya'daki Etna yanardağı harekete geçti. Etna'dan çıkan duman ve küller gök yüzünü kaplayınca Sicilya'nın doğu kıyılarındaki Catania havaalanı uçuşlara kapatıldı.
24.12.2018
ETNA YANARDAĞI FAALİYETE GEÇTİ için yorumlar kapalı
11
A Milli Takım'ın İzlanda ve Finlandiya maçları aday kadrosu açıklandı. Lucescu, Volkan Şen ve Sabri Sarıoğlu'nu da aday kadroya dahil etti.
01.10.2017
Lucescu'dan Volkan Şen ve Sabri Sarıoğlu sürprizi için yorumlar kapalı
4
Real Betis'in Fenerbahçe'den ayrılan ve bonservisi elinde bulunan Milli futbolcu Volkan Şen ile ilgilendiği iddia edildi.
05.08.2017
Volkan Şen'in yeni adresi! İspanya'ya gidiyor için yorumlar kapalı
0