Tuzla Belediyesi

Tuzla Belediye Başkanı AKP’li Şadi Yazıcı, belediyenin arazisini İsmailağa Cemaati’ne tahsis etmek için yetki aldı. İmar planlarına spor alanı olarak işlenen araziye Kuran kursu adı altında medrese inşa edilecek.
12.12.2023
İsmailağa Cemaati’ne AKP Kıyağı: Tuzla Belediyesinin Arazisi Tahsis Edilecek için yorumlar kapalı
47
İstanbul’da yeşil alan ve deprem toplanma alanına ihtiyaç varken AKP’li Üsküdar, Bağcılar ve Tuzla Belediyesi arazilerini satışa çıkarıp yapılaşmaya açacak. AKP’li Zeytinburnu Belediyesi ise park alanına kapalı yüzme havuzu inşa edecek.
12.03.2023
İstanbul’daki AKP’li İlçe Belediyeleri, Yeşil Alanları Yapılaşmaya Açtı için yorumlar kapalı
5
Tuzla Belediyesi, askeriyeden devraldığı araziyi satışa çıkardı. Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı, askeriyeden protokolle devraldıkları arazi ile ilgili olarak geçen yıl Belediye Meclisi’nde yaptığı konuşmada, askeriye için “Babasının yeri de değil, sadece tahsisi var” demişti.
22.03.2022
AKP’li Tuzla Belediyesi, Askeriyeden Devraldığı Araziyi Satışa Çıkardı için yorumlar kapalı
31
Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, AK Parti döneminde İBB'nin kabul etmediği, Tuzla’daki bir parselle ilgili imar planı değişikliği teklifini onayladı. Tuzla Belediyesi tarafından hazırlanan imar planlarında, söz konusu parselden geçen yollar, Bakanlığın onayladığı teklifle iptal edildi.
22.01.2022
Bakanlık’tan Şirkete Özel İmar için yorumlar kapalı
9
Tuzla Belediyesi’nin alışveriş kartı için açtığı ihaleyi 6.2 milyon liraya AKP’li İBB Meclis Üyesi Ömer Faruk Akbulut’un şirketi kazandı. Akbulut’un şirketi daha önce de AKP’li belediyelerden aldığı milyonlarca liralık yemek kartı ihaleleri ile gündeme gelmişti.
06.01.2022
Tuzla Belediyesi’nin Alış Veriş Kartı İhalesini AKP’li Meclis Üyesi Kazandı için yorumlar kapalı
20
İlim Yayma Vakfı’nın verdiği “Teşekkür” belgesini, Bilal Erdoğan’ın elinden alan şirket, AKP’li belediyeden bir ihale daha aldı. “Yedi Fark Tanıtım Organizasyon” firmasının, AKP’li belediye ve Bakanlıklardan 5 yıl içinde aldığı, 35 organizasyon ihalesinin toplam bedeli yaklaşık 30 milyon TL’yi buldu.
15.04.2021
Milyonluk İhale Yabancıya Gitmedi için yorumlar kapalı
28