türk milleti

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100’üncü kuruluş yıl dönümünü kutlamak için saat 21:00’de milyonlarca vatandaş evlerinin balkonlarına ve camlarına çıkarak İstiklal Marşını okudu.
23.04.2020
TÜRKİYE TEK YÜREK OLUP, 23 NİSAN’I KUTLADI için yorumlar kapalı
2
Korona virüs nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşlar, Türk milletinin egemenliğinin ilanının 100. yılını evde kutlamaya hazırlanıyor. Kutlamalar kapsamında evlerini ve balkonlarını bayrak, balon ve afişlerle süsleyen vatandaşlar bu anları sosyal medya hesaplarından paylaştı.
19.04.2020
COVID-19 RAĞMEN CUMHURİYET SEVDALILARI 23 NİSAN’I KUTLAMAYA HAZIRLANIYOR için yorumlar kapalı
1
Türkiye genelinde şubelerini hızla arttıran partiler üstü kuruluș olan Atatürk ~Atabey Türk Ocakları'nın milli duyarlılığına Alanya Güneşi Gazetesi destek verdi.
04.03.2020
ATATÜRK ~ ATABEY TÜRK OCAKLARI’NIN MİLLİ DUYARLILIĞINA ALANYA GÜNEŞİ GAZETESİ DESTEK VERDİ için yorumlar kapalı
6
Yakın zamanda partileşme kararı alan Çoban Ateşi Hareketi (ÇAH) Genel Başkanı,eski sağlık ve devlet bakanı Rifat Serdaroğlu “Nasıl Güveniriz ki” başlığıyla kaleme aldığı bugünkü yazısında “Benim, devletim ve milletimle ters olanları şimdilik sadece eleştiriyorum. Eleştirmeye devam edeceğim, Hem de artan dozda!” ifadelerini kullandı.
12.10.2019
ÇAH GENEL BAŞKANI SERDAROĞLU’NDAN İKTİDARA SERT ELEŞTİRİ için yorumlar kapalı
0
Eski Genelkurmay Başkanı Başkanı İlker Başbuğ, 'Türk halkı' kavramının ırkçı olduğunu ifade ederek doğru tanımın 'Türk milleti' olduğunu söyledi. Başbuğ, 'Buradaki ‘Türk milleti’ kavramı bir üst kimliktir, bağdaştıran bizi kenetleyen çimentodur' dedi.
25.11.2018
İLKER BAŞBUĞ’DAN FLAŞ AÇIKLAMA! için yorumlar kapalı
0