Suriyeli sığınmacı

İstanbul'da yaşanan bir olay akıllara durgunluk verdi. 17 yaşındaki erkek çocuğu yaşadıkları binanın asansörüne bindi, kendisini takip eden 35 yaşındaki Suriyeli sığınmacı çocuğa taciz girişiminde bulundu. Taciz girişiminde bulunan şahsın, asansördeki kameraya rağmen rahat tavırları dikkat çekti.
29.03.2022
Suriyeli Sığınmacı, Esenyurt’ta 17 Yaşındaki Erkek Çocuğunu Asansörde İstismar Etti için yorumlar kapalı
88
İstanbul Küçükçekmece'de cinsel organını küçük çocuklara göstererek tacizde bulunan şahsı mahalleli etkisiz hale getirerek polis teslim etmişti. Şahsın, yurt dışında gelip Türkiye'ye sığındığı ortaya çıkarken, çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklandı.
28.03.2022
İstanbul’da Sokakta Çocukları Taciz Eden Suriyeli Sığınmacı Hakkında Karar Verildi için yorumlar kapalı
53
Türkiye’de yaşayan ve Suriyeli olduğu iddia edilen bir sığınmacı, görüntülü konuşma yaparken tartıştığı kişiye Türk kızları için “Sizin kızlarınızı da si...im, burda o...spu çok, tecavüz ederim” ifadelerini kullandı.
02.01.2022
Suriyeli Sığınmacıdan Skandal Sözler: ”Türk Kızlarına Tecavüz Ederim” için yorumlar kapalı
16
Suriyeli sığınmacı ve Afgan kaçakların karıştıkları asayiş olaylarına bir yenisi daha eklendi. İzmir'in en merkezi yerinde yolda yürüyen genç kadın, hiç tanımadığı Suriyeli bir sığınmacının yumruklu saldırısı sonucu bayıldı. Olay dehşet anı kameralara saniye saniye böyle yansıdı.
01.12.2021
İzmir’de Bir Genç Kadın, Suriyeli Sığınmacının Yumruklu Saldırına Uğradı için yorumlar kapalı
5
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Esad rejimi güçlerinin saldırılarından kaçan 80 bin Suriyelinin Türkiye sınırına göç etmesine ilişkin, “Türkiye bu göç yükünü tek başına taşımayacaktır” açıklamasında bulundu.
22.12.2019
ERDOĞAN’DAN SINIRDAKİ 80 BİN SURİYELİ HAKKINDA AÇIKLAMA için yorumlar kapalı
6
Dünya Gıda Programı'nca (WFP) Türkiye'deki 850 binden fazla Suriyeli sığınmacıya aylık 120 lira yardım yapıldığı bildirildi. Birleşmiş Milletler (BM) Genel...
04.08.2017
Suriyeli sığınmacılara yardım için yorumlar kapalı
2