sağlık çalışanları

Genel Sağlık-İş üyesi sağlık çalışanları 30 Haziran-1 Temmuz tarihlerinde 2 gün iş bırakma eylemi gerçekleştirecek. Sağlık alanında yaşanan şiddet ve özlük haklarından mahrum kalmaya dikkat çekmek için yapılan iş bırakma eylemi nedeniyle; acil hastalar, diyaliz hastaları, gebeler, kanser hastaları, yoğun bakım hastalarının bakımı aksatılmayacak.
26.06.2022
Genel Sağlık-İş: Sağlıkçılar 2 Gün İş Bırakacak için yorumlar kapalı
9
Antalya Valiliği İl Umumi ve Hıfzıssıhha Kurulu, 9 Ağustos itibarıyla, tüm sağlık personelinin ikinci bir emre kadar, şu an izinde olanlar da dahil yıllık izinlerinin iptaline ve taleplerin durdurulmasına karar verdi.
09.08.2021
Antalya Valiliği’nden Flaş Karar: İzinler İptal Edildi! Bugünden İtibaren İkinci Bir Emre Kadar… için yorumlar kapalı
2
Sağlık Bakanı Koca, huzurevleri ve bakımevlerinde aşılamayla, 90 yaş üzeri vatandaşlar için aşılama programının bugün başlayacağını duyurdu.
19.01.2021
Sağlık Bakanı Koca: Huzurevi, Engelli ve Bakımevlerinde Aşılamaya Başlıyoruz için yorumlar kapalı
0
Ankara Tabip Odası (ATO), Yeni Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan’ın sağlık çalışanlarına "rüşvetçi" ithamlarına yönelik, “Kamuoyunu yalan beyanla yönlendirerek sağlık emekçilerine karşı kin ve düşmanlığa sevk edici açıklamalar yapan Murat Alan Haddini Bil” açıklaması yaptı.
17.01.2021
Akit Gazetesi Haber Müdürü Murat Alan, Sağlık Çalışanlarına ‘Rüşvetçi’ Dedi için yorumlar kapalı
6
Toplu taşıma araçlarına gelen kısıtlamalardan sağlık çalışanlarının olumsuz etkilenmemesi için İBB, 150 otobüsü sağlık çalışanları için tahsis etti.
11.04.2020
İSTANBUL’DA SAĞLIK ÇALIŞANLARINA 150 OTOBÜS TAHSİS EDİLDİ için yorumlar kapalı
0
Milli Savunma Bakanı Akar'ın talimatıyla bazı orduevi ve askeri misafirhanelerin kapıları, COVID-19'la mücadele kapsamında sağlık çalışanlarına açıldı.
07.04.2020
ORDUEVLERİ KAPILARINI SAĞLIK ÇALIŞANLARINA AÇIYOR için yorumlar kapalı
1
Sağlık çalışanlarının uzun süredir beklediği yıpranma hakkı bu yıl nihayet gerçekleşti. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) da uygulamanın nasıl olacağına açıklık getirdi.
22.11.2018
SAĞLIKTA YIPRANMA PAYI HAKKINDA DETAYLAR! için yorumlar kapalı
28